SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 535312

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
niwix dziex

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
no wlasnie , pokaz foty

co do wegli to mam podobne zdanie co niwix

no i oczywiscie w ost posiłku minimum wegli

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-08-26 11:23:13

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86041
ja mam teraz 3-4 posiłki węglowe i 2-3 tłuszczowe

ostatni czysto białkowy


...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Który z was chciałby się pokazywać w takiej formie?
Bądźcie wyrozumiali dla cieniasów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
w sumei masz racje ale potem bedziesz mial porowanine jak bylo a jak jest a na bank bedzie pozytywna zmiana jak zaczniesz cwiczyc
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Najważniejsze teraz, żebym przez około 2 tygodnie nie odpuścił żadnego treningu, bo to zawsze dla mnie najgorszy okres po przerwie. Później będzie coraz lepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Nie podziękuję narazie
Póki co dziś na wesele uderzam i zamierzam się wyśmienicie bawić.
Plan na jutro, to siłownia - całe ciało, o ile nie wypije za dużo dziś.
Ale mam zamiar trzymać fason i nie przewalić z wódką.

A ty zdrowiej, lecz rany i wracaj do treningu.


Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-08-26 12:09:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
a ja mam dylemat bo chetnie bym wrocil na mate,ale nie rezygnowal z silki.a do tego jeszcze szkola dochodzi.nie wiem jak to bedzie.musze pomyslec.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
spoko

znasz ze na rzeczy... wiec szybko odrobisz straty i pewnie zrobisz tez pare kg na +

tylko pilnuj diety i nie pij wódki ze szklanki

trening -> ból -> rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

electro
Polecane artykuły