SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
kojot jak tak caly czas bedziesz cwiczyl klate dwa razy w tygdniy to za kilka lat pewnie dojzdiesz do 4 razy na tydzien bo tak miesnie przyzwyczaisz, zreszra ty potfooooor jestes to z toba nic nie wiadomob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
kojot jak cwiczy klate to wszystkie miesnie mu pracuja nawet nogi

potffffor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
spokojnie klata nie jest przyzwyczajona bo za kazdym razem jest to inny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
spokojnie klata nie jest przyzwyczajona bo za kazdym razem jest to inny trening

taaa

własnie szamam pyszny posiłek (patrz w moim tescie) i tak non stop

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no tak kazdy sie rozni przerwy/ciezar/ilosc seri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Ale ćwiczenia ciągle te same, czyli 10 seri na płaskiej

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale z***any jestem ze 4 godizny z kumplem oproznialismy piwnice ufff a jeszcze dzis o 19 trening ja ******le co za dzien chyba zaraz cos zjem i pojde sapc

ps. niby troche bez sensu robic 10 seri na palskiej kojot sprobuj robic na skosie w dol gore moze ci dojdzie pare kilo zreszta zrobisz jak uwarzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
moj sprzet to gryf prosty jakeis 180cm na oko ponad 180kg obciazenia prosa lawka skos w gore modlitewnik i teraz jeszcze 2 gryfy do hantli to bede mogl robic wyciskanie chantlami jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
własnie wrocilem z silki i jestem bardzo zadowolony z treningu mialem cwiczyc lapy ale jednak zrobilem klate bo jutro sa urodizny kumpla i bedzie cos trzaba wypalic albo wypic i moglbym potem nie dac rady zrobic klaty na 110% no to sie pochwale mam nadziej ze kojot nei bedzie sie smail z ciezaro dla mnei jest to duzo a wiec 80x8 na plaskiej bez zadnych problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
siema skurczybyki
chce kupic efke ma ktoś coś dla mnie jakos ?
1779233 gg %)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

WHEY premium