SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 462375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
dokładnie o tych Chłopów chodzi
ja powiedziałam sobie ze przeczytam przez wakacje to przeczytam juz w roku szkolnym nie będe czytała bo jestem az tak nadprogramowa ze czytam wczesniej coby pozniej miec czas na cos innego
Lalke tez w te wakacje przeczytałam,ale to zaległe było,
Potop zaległy tez by sie przydało przeczytac ale nie wiem kiedy tego dokonam hehe,dobra ide sie zrelaksowac i wczuc w nastroj wsi polskiej ahh juz sie nie moge doczekac kolejnego spotkania z przygodami Boryny i Jagienki

pa:*


Edit
YANAS <głaszcze> jasne ja to rozumiem kazy ma czasem zły dzien,moze uda sie jakos inaczej rozładowac emocje niekoniecznie przez alko.

btw ja po dwoch redssach czy freq'ach mam super humor,wszytscy sie ze mnie smieja ze mi niewiele do szczescia potrzeba hehe.
Będzie dobrze

Zmieniony przez - dorcius w dniu 2006-08-18 21:43:48

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
O jak miło patrze w profil a ty Dorcia jestes moj rocznik ja naszczęsice juz mam za zobą Lalke, Chłopów i cały ten chłam za soba

Ja raczej sie niefascynuje lektórami i mnie to nudzi ale jak kto woli

Yanas nieprzejmuj sie kazdy ma gorsze dni i trzeba sobie radzić z tym wszystkim a nastepnym razem nietrzymaj zapasów alko w domu jak niema takiej potrzeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
MASA16 z tym ze nie moge sie doczekac kolejnego rozdziały to w przenosni pisałam;D tez nie lubie lektur czytac, jedyne lekutry jakie mi sie podobały to Mały Ksiaze w podstawówce i Zbrodnia i Kara,reszta jakos nie ciekawiła mnie.
dobra koniec gadania i juz na serio teraz ide! nie zagadujcie mnie
ALE jeszcze tu worce

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457


frik jest taki slodki ze az sie pic tego nie da fuuj ble bla
trening dzisiaj bardzo piekny ładny juz sie cp wkreca bo nie dalem rady twarzy umyc po treningu tak buły spuchły
co do lektur to dupa i tak jakos zdam maciore z polaka tylko czytalem zbrodnie i kare bylem gdzies w drugiej polowie ale zaszedlem na lekcje a babka od razu powiedziala jak sie skonczylo to sie w****ilem i nie czytalem dalej teraz sobie czytam Kod Leonarda Da Vinci w sumie to juz prawie skonczylem, kurde pierwsza taka gruba książka w moim życiorysie a i akademia pana kleksa mi sie podobała rrrrrrrr
+ kawałek lapki z dzisiaj
jutro skatuje barki i kaptury aż spłoną

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-08-18 22:49:18

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Jaka kulturka tutaj nastła pieknie o szkole i lektórach sobie dyskutujemy

mi sie najbardziej podobała lektóra "Dzieci z Bulerby"

a i fajnie sie czytało "Kamizelke" Prusa bo cieniutka jest


btw: Piotrek gratki za udany trening

Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2006-08-18 22:56:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
mi sie dzieci z bulerbym nie podobaly bo akurat nowa gierke na pegazusa mialem pozdro szejsed

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Czasy Pegazusa były fajne i beztroskie nietrzeba było tyleś jeść itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
ejkon zaraz ***ne i trafie do izby wytzrzeziwien
pisalem to xchyba z 30min zeby sie dalo odczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
YANAS idz juz spac bo widze że niedjaesz juz rady dzisiaj

btw: oglądnołbym sobie Omena ale**** boje sie lepiej nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

WHEY premium