SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 463643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jutro na siłke i nosić klocki brukoiwe a zakwasy na nogach i łydkach mam takie że ciężko mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514


ej panowie niema ktos z was podobnego obrazka tylko w duzych rozmiarach??

albo jesli ktos dalby rady narysowac mi same konrury tego na kartce a potem zeskanowac bylbym bardzo wdzieczny bo moje zdolnosci artystyczen nie sa najlepsze a potrzebuje wyciac sobie taki szablon im wiekszy tym lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


o powiekszenie tego chodzi?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
Kamilu wpisz w google w grafice ; dragon logo lub logo mortal czy coś od smoka i Ci znajdzie takie smoczki



edit : dobry film leci na polsacie

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-07-19 20:42:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
włączyłem polsat,musze obadać

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5831
mobi89 ja bym na Twoim miejscu zeby bic szedł do przodu zwiekszył mocno ciezar a powtorzenia zmniejszył(do 6) wtedy bic Ci pojdzie na pewno sprawdzilem to na sobie za***ista metoda:_D

-==GAINIER Team==-

,,Rośnijcie w siłe''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
ja bym zrobił jakąś progresje w góre albo tak jak mówi z_amer40
osobiscie polecam trening przerywany(nie jestem pewien czy to sie tak profesjonalnie nazywa) tzn zakladasz cieżar lekko ponad możliwości i jedziesz powiedzmy 4 serie po 10p. : 2 pierwsze serie robisz w miare na luzie a przy 3-4 seri odpoczywasz przy końcowych powtórzeniach jak już nie możesz(tak powiedzmy 2-5 sek miedzy powt.)
mi na tym ładnie szło..

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
kojot ja dziś sobie kupiłem kredke olimpu 2 razy 250gram i juz siedzi w kompie%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
zamiast 2x250 mogłeś kupić 500g, nie dośc ze taniej to jeszcze 250g gratis =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
jeden sklep w całym mieście z suplami= wyzysk sprzedawcy
to jest moj pierwszy mały cykl wiec dopiero sie wdrażam, dokupie za tydzien jeszcze cos
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

WHEY premium