SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer3 jesień-zima atak na mase 2007

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 458383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
kroczus przeczytałes to co pisali wieczorem o tobie i do ciebie?? bo chyba nie

a tym, którzy nie wiedzą jak było w gainerze 1 polecam go przeczytac (ja juz 2 razy całego przeczytałem )

oraz cos mi sie z plecami stało, juz od tygodnia bolą, ale teraz tak ze juz cwiczyc nie moge a akurat kreatyne iore od tygodnia i nie iwem co zrobic. Brac dalej, czy przerwac?? ale około tygodnia nie bede mógł cwiczyc.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6894
fakt lisek nie czytałem
dz za napisanie bo bym nie skumał.



ale jeżeli chodzi o ban to nie banujcie mi chociaż ip bo mógłbym sobie chociaż troche poczytać
licze na wyrozumiałość.dz

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Kuba

Ja nie mówie ze ja nie spamuje bo spamuje, kiedys moze i wiecej.
Ale moze by tak spamowac na troche lepszym poziomie? Gainer jest do luznych rozmów tylko niech one beda ciekawsze.

A no i niestety nie ma tu miejsca dla ludzi którzy ograniczają swoją działalność wyłączenie do spamu.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
nie ******lta tylko mówta co u was

ja zrobiłem godzine aero naczczo i zjadłem owsiankie z jajecznicą

minął tydzień regeneracji i zastanawiam,się czy robić drugi

i o 12:30 mam bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
powiem wam jaki był gainer 1

z zainteresowaniem czytałem np zaległe 30stron, bez odrobiny nudy
a teraz spam jest na takim poziomie ze powinien wyleciec z serwera bo szkoda miejsca na takie infalntylne bity.gadacie o niczym, piszecie jakby wam ktos kazał wykonać wpis niewazne o jakiej tresci. mi sie tym gainerem żygać chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie da sie ukryc, ze spam jest taki, ze nawet jak sie 30 stron straci to nie trzeba ich czytac, bo wiadomo co tam jest napisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
proponuje zrobić kolejną selekcję

surową, bez litości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
selekcja odpada

terminacja jest ok


****a mc donald to syf. ( sory Zawodowy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
to nie tylko syf
TO MEGA SYF!

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ostre motywy sie dzieja patrze ale przydalo by sie cos zrobic / ustalic

ja juz po szkole robie teraz przerwe od kreatyny i wlasnie sobie pomyslalem ze moze warto wejsc na bilans '0' albo lekko ~100-150kcal na minus
zalezy jeszcze ile kasy dostane na urodziny. Jak tyle ile planuje dostac i kupie sobie gore kogsu to ciekawe ile wytrzymam w tej przerwie

ide zjem i zmieszam resztki białka i zobacze ile tego jest, bo na śniadanie nie chce sie nic wcinać to bede popijał białko ale pewnie za wiele tego nie bedzie.

Witoj Shalala

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-09-25 13:18:43

co?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zabawne lub pojedyncze linki - TYLKO TU lub BAN

Następny temat

PUMP Juice

Wiecej