260b 255w 70t 2700kcal
1-3. Makaron z warzywami i wolowina.
4. Omlet kakaowy na platkach owsianych z fruzelina wisniowa.
5. Wolowina
wafle ryzowe warzywa
Omega 3 3tab Olimp
Nac 1.2g
Zma sfd 4 tab.
Chrom 200 mg do 3 pierwszych posiłków.
Sanprobi 2xtab
D3+k2 4000iu
Gw 20mg.
Astragalus 1g
kurkuma 500mg
Ashwaghanda 600mg
Potas 400mg
Niacyna 1g
Przedtreningowo
200/400mg kofeiny + efedryna 15mg + cytrulina
Cardio tylko kroki 15tys+
Dochodzi 10 min cardio po treningu.
Waga ponizej 105. Jeszcze sporo zostalo ale idzie do przodu.
Treningi tez zaczynaja wchodzic a z tym byl mega problem. Zeby isc na trening z takim wygladem. Ogolem od 2 miesiecy nie bylo ochoty na trening nawet. I zauwazylem po zdjeciach w tel i datach ze zawsze co roku mam kryzys w tym okresie jakis taki depresyjny. Drugi mam w okolicach swiat i sylwestra i wtedy sie p******i forma i ochota na trening przechodzi. Wtedy sie wszystko sypie.
Teraz odpukac od kilku dni jest naorawde dobrze. Cieszy mnie to.
Kcal tyle co nic ale warzywa daja rade. Aby zbic wage dosc szybko jeszcze tydzien taki potem dodamy kcal i moze ruch.
