SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176176

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
juz daj se spokoj, tez nie kazdy ma spinke na wyglad kulturysty, trzeba to zrozumiec
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
oczywiście, ale każdy chce mieć prążki na klacie i jednocześnie chciałby przy tym jeść sobie snickersy co 2 dzień. End spam

Zmieniony przez - antek098! w dniu 2013-10-06 15:50:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Będę wpadał.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Łowmordę ale suchar

Sporo smalcu zgubiłeś, nawet jakieś mięśnie widać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4895
Powiadomki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
będę zaglądać

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał, powodzenia!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 174 Napisanych postów 2241 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 140603
jestem, ladny zestaw supli, przyznaj sie sponsoruje Cie Gesslerowa;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Poniedziałek, dnt koło 2350 kcal


W sumie bez większych fajerwerków, trochę tylko się nachodziłem. Rosjanie mówią- pieszo chodzić, długo żyć; powinno mi to więc wyjść na zdrowie.
Podzieliłem sobie dynię na dzisiejszy tydzień (porcja= 1,5 kg). Fajna sprawa; można kupić kilkadziesiąt kg i niepokrojoną trzymać poza lodówką.




A i trochę dał mi się we znaki wczorajszy trening- dwójki całe obolałe, to samo tyłek. Górę też lekko czuć, ale nieporównywalnie nawet mniej. W sumie tak miało być; w sobotę dopiero nuki, za to w środę podciąganie innym chwytem.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-10-07 16:19:36
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Wtorek, (dopiero ), dnt, kcal 2350-2400

Znowu, nic specjalnego, jutro pierwszy trening w stylu gvt, podciąganie i wyciskanie na smithie.

Planuję dać 10 serii podciągania po 6 powt i 10 serii wyciskania na smithie na 30 kg w szerszym chwycie i bez lockoutu.

Wezmę sobie też notes do odhaczania setów, bo w ferworze treningu za dużo jest rozkmin typu "zrobiłem 6 czy 7 serii?".

Jutro za to przywalę 3000 kcal, także anabolizm mode-on Jak będzie mega ssanie, to się dorzuci jeszcze jabłko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

electro
Polecane artykuły