SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Chcesz tak przeplatać masę z redukcją co kilka/kilkanaście tygodni? Czy dojść do satysfakcjonującego Ciebie poziomu bf i zająć się budowaniem mięśni na poważnie?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przecież od zawsze robiło się masa-redukcja-masa-redukcja. Nie rozumiem Waszych zdziwień i pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja tylko pytam z ciekawości....brzydalu

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie mam aż tak dalekosiężnych planów, wygląd tego redu/recopmu jeszcze stoi pod znakiem zapytania. Plus powiedziałbym, że poważniejsze podejście polegałoby właśnie na przeplataniu kilku/kilkunastu (jak sam napisałeś) tygodni masy z okresami redu, niekoniecznie w stosunku 1:1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Według mnie stosunek 1:1 mija się z celem.
Krok w przód a później całkowite zatrzymanie się bądź nawet krok w tył.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Sorry, że się Wam tu wyebię, ale jakie przyjmujesz wartości btw/100g śledzia w occie? Jeśli to w czymkolwiek miałoby pomóc to mam z biedry takie w wiaderku firmy polarica .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zdefiniowałem to jako 13/13/1 w dzienniku żywieniowym, ale możesz też przyjąć 12/12.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Ok, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Poniedziałek, kolejny dzień "bawienia się sobą", 3000 kcal

Pobudka 5:30, 8 rano przymusowy WF i 60 minut rozciągania i automasażu (i tak wybłagałem prowadzącą, żebym mógł robić to, a nie ćwiczyć, bo nie dałoby rady), powrót do domu o 17, kolejne wyjście o 19 i powrót przed 22 (oczywiście nie jest to wyjście ze znajomymi) także się nie rozpisuję. Bardzo szkoda, że mam czas tylko na ciężki zapyerdol na siłowni, a nie na poważne rzeczy, to jest na fotografowanie i wrzucanie zdjęć jedzenia przed, w trakcie i po obróbce termicznej na talerzu. Wiadomo, że nie jestem prosem, więc nie będę kręcił i upubliczniał wywiadu z babką na bazarze, która sprzedaje mi włoszczyznę, ale nie marzę, żeby być aż tak wielkim! Nie jest przecież tajemnicą, że rośnie się od robienia fanbazy, a nie zapyerdolu do porzygu.

Waga 75 kg, +3/4 kg więcej w ciągu 3 tygodni, wczoraj wieczorem pokazały się (a nie przebijały, zwracam na to uwagę) 3 żyły na lateralisach, więc albo idzie recomp, albo mam migrację tłuszczu z kończyn na dół brzucha i pośladki.

Nie wiem jak to rozciąganie się wpłynie na regenerację. Teoretycznie wypadł dobry dzień, bo dzień nie treningowy, a jeszcze jutro mam czas na dojście do siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pandarek
Poniedziałek, kolejny dzień "bawienia się sobą"




to nie była moja wymówka,ale spostrzeżenia
ronie chyba myśli podobnie

nie chcę Cię zawracać z obranej drogi - oby Ci wyszło,
chciałem tylko napomknąć że u części osób (większości?) krótkie cykle maso-redukcyjne nie do końca się sprawdzają,bo zazwyczaj po skończonych 2 cyklach kończyli z delikatnym progresem - a 2 miesiące ciężkiej pracy jednak poszły się yebać
czasami gra nie warta świeczki

pisałeś że nie robiłeś tak nigdy i piszę Ci to w dobrej wierze - nie jako hejt - tylko jako trochę starszy kolega

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-28 20:29:06

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium