SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Stan nóg- rozwalone po całości, następnym razem będę zabierał sztangę do wiosłowania z podstawek chyba

Niedziela, dół pleców, klatka, 3300 kcal

Trening, Wyciskanie hantli + wiosłowanie ,



Trening:
1. 10 x (Wyciskanie hantli 22 kg x 10 //wiosłowanie 85 kg x 10)
2. 3 x (Rozpiętki na maszynie 20 x 15 // przyciąganie wyciągu dolnego, sznurek 30 kg x 15)

Przerwy koło 45-60 sekund
Czas treningu: poniżej 30 minut


Hantle z zapasem, ale ostatnie serie ciężko. Na 20 kg wychodzą mi z tego prawie rozpiętki jeżeli chodzi o głębokość, więc 20 kg wystarczy do zastymulowania mięśnia, zwłaszcza jak przytrzymuję na dole. Na wiośle za dużo kg, nie było to równoległe wiosło jakie miałem z tyłu głowy, ale z drugiej strony- taka "oszukana" technika (czyli duży skos) jakoś na mnie działa. Niemniej- była dobra retrakcja i spowolnienie/przytrzymanie, więc powinienem jutro poczuć plecy. Jak nie, to zmienię technikę za tydzień.

Co do drugiej serii- małe ciężary, ale b. wolno i z przytrzymaniem, także też dało radę się zmęczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2212
Z braku czasu ja wstaje na 5:00 rano na silke. Z moich doswiadczen wynika ze na poczatku jakies 3mc bylo niezle, lecial fat i przybywalo mocy. Organizm jest z rana o wiele lepszym stanie niz po poludniu. Niestety problem pojawil sie po 6 mc. Organizm potrzebuje energi a noc nie sprzyja. Wiec jedyna opcja jest branie czegos. Ja zapodalem whey isolate z ON. No i faktycznie pomaga nie ma ssania w trakcie treningu. Druga sprawa to regeneracja. Chodzenie spac w moim przypadku przestawilo sie na godz 21:00 lub nawet wczesniej. Czasami zona patrzy na mnie jak na wariata, ale jak odpuszcze to musze odespac strate w kolejnych dniach jakos. Najgorsza sprawa o poranku to jest motywacja. Walczylem w systemie 3x na tydzien bez powodzenia, normalnie 1 dzien porzerwy wybijal z rytmu, dlatego wskoczylem na 5 dni na tydzien. Jest o wiele lepiej, regularny tryb zycia powoduje ze organizm wie czego ma sie spodziewac. Tak czy siak nie jestes sam w tak wczesnym wstawaniu.

Zmieniony przez - pawel_p w dniu 2013-10-13 22:34:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
pawel_p
Organizm potrzebuje energi a noc nie sprzyja. Wiec jedyna opcja jest branie czegos. Ja zapodalem whey isolate z ON.


Stary, bez przesady- pamiętaj, że zdrowie jest tylko jedno.





Poza tym jak jest możliwość spania 8 h, to w czym problem?

Poniedziałek,2600 kca, dnt, "rozciąganie i przymusowe aero"

Dzisiaj kulminacja bólu (bulu i nadzieji) w czwórkach, pośladkach i prostownikach. Dawno mnie tak nogi nie bolały, ale nie były też tak naprawdę ćwiczone na 100 % przez tę ilość aero. Po prostu masakra, nie wiem czy się zregeneruję do soboty.

Klatkę czuć z każdą godziną coraz mocniej. Plecy słabiej czuć (tzn jak potraktujemy prostownik jako plecy to b. mocno), a jeżeli chodzi o same najszersze to dół i środek, czyli w sumie zgodnie z planem. (W środę jest góra najszerszego i to udało mi się ostatnio skutecznie wyizolować).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Wiem co czujesz i szczerze współczuje, dokładnie ten sam ból mam aktualnie po powrocie do koszykówki i zwiększeniu aero. czwórki dwójki i poślady obolałe całkowicie. Chodze nawet koślawo nie mowiac o wstawaniu z krzesła lub wysiadaniu z auta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No ten sobotni mecz koszykówki był ciężki, ale grunt, że moja drużyna wygrała (?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
chodziło ogólnie o zakwasy spowodowane bardziej przez dużą ilośc cardio niż super morderczy trening nóg ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
pat34
Wiem co czujesz i szczerze współczuje, dokładnie ten sam ból mam aktualnie po powrocie do koszykówki i zwiększeniu aero. czwórki dwójki i poślady obolałe całkowicie. Chodze nawet koślawo nie mowiac o wstawaniu z krzesła lub wysiadaniu z auta :D


pat34
chodziło ogólnie o zakwasy spowodowane bardziej przez dużą ilośc cardio niż super morderczy trening nóg ;>




koniec głupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Wtorek, Dnt, 2500-2550 kcal

Czworogłowe nadal mega zakwasy, to samo tyłek i prostowniki, klatkę też jeszcze czuć, ale dużo mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Wpis dla powiadomek, bo Twój dziennik to kopalnia wiedzy. Świadczy o tym chociażby to, że zrzuciłeś 35 kg nadwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Środa, Tydzień 2- podciąganie + smith, 3200 kcal, + 200

Waga koło 73 - 73,5 kg

Zakwasy nadal ogromne, ale teraz nie na całych nogach- medialisy, potem dół lateralisów i pośladki z prostownikami. Klatkę nadal czuć, dół i środek najszerszych również


1. 10 x (7 podciągnięć // 35 kg x 10) = + 1 podciągnięcie, + 5 kg
2. 3 x (Narciarz sznurkami 30 kg x 15 // Unoszenie hantli bokiem w opadzie 6 kg x 15) = + 5 kg, + 1 kg





Przerwy: koło 30-45 sekund na SS1, koło 20-40 na SS2.

Starałem się pilnować przedramion, 35 kg jednak zaważyło już- przynajmniej dużo lepiej czułem barki w trakcie ćwiczenia
W podciąganiu też zaczyna robić się ciężej, ale też i ważę 1,5-2 kg więcej niż tydzień temu.

Mięśni na pewno wpadło na górze ciała, z tłuszczem nie wiem. Mam wrażenie, że na łapach jest go tyle samo albo mniej (nadal na żyle, nawet kamera to łapie), na dole brzucha za to doszło trochę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium