SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
''MCT ma pozytywny wplyw na gospodarke lipidowa'' - w sensie ,ze jaki ? Moglbys rozwinac ?

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja mct pilem przed treningiem jak bylem kiedys na LC tez dobrze wspominam

a jakiej firmy masz olej ?

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2013-10-24 21:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Na przykład:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23145181
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23179202
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22566308
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23298149

Mct mam olimpu, ale jem równie dużo oleju kokosowego typu raw/vierge. W mct robionym z oleju palmowego (stąd niższa cena) nie ma prawie w ogóle kwasu laurynowego, który jest kluczowy dla immunostymulującego działania tego tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Dziekować , przyda sie.

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Pandarek
Nie mierzę pasa, ale mogę dać zdjęcie ramienia à la Hubert:







to Wisła i jej dorzecza?



Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-10-25 19:35:12

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A bo ja wiem?

Piątek, dnt, koło 2700 kcal

Głodny; metabolizm rozkręca się i to ładnie. Pięknie, oj pięknie będzie redukować po masówce

Nie rozchorowałem się w tym tygodniu, także cieszę się. W zeszły piątek poleciało kilka gram witaminy C, to samo do wtorku. Dodatkowo poszło już całe opakowanie probiotyku, o którym wspomniałem, od wczoraj zaś lecą 2 inne Myślę, że to pomogło.


Góra ciała cała obolała.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-10-25 20:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Sobota, tydzień 3, nogi + brzuch, 4600-4700 kcal, tłuszcze: 8-10 omega 3, 50-60 gramów MCT

Waga- 72,7-73, czyli lekki spadek. Jaram się ilością spożywanych kcal i potencjałem do ucinania na redu W dzień nóg jem 1200 kcal więcej, niż miesiąc temu, w dzień barków 700.
Nie planowałem tyle jeść i tak bogiem a prawdą nie wiem czy jem za mało, czy za dużo. Ponieważ czuję ciągle ssanie, to dokładam po 100 kcal w następnym tygodniu, który będzie 4/8 tygodni planowanej masy.

Na pewno jestem większy, bo ocieplacze na kolana już zaczynają się blokować na łydkach, a to mi się nie zdarzało na początku planu. Łapa też zaczęła uwierać przy noszeniu koszulek, więc waga może nie oddawać zmian, które zachodzą.

Dieta:

Stwierdziłem, że będę od teraz wpisywał kwasy tłuszczowe, bo i tak mam to w głowie wyliczone, a może być to pouczające. Warzywa oczywiście świeże, ale ponieważ nie ma w tabeli takowych, to wrzucam porcję zieleniny jako "mrożone".

Czas treningu: równe 30 minut

Znowu to samo, znowu bez zapasu, znowu myślałem, że "wymiaekaempako;niedaemrady", ale znowu jakimś cudem weszło. Na uginaniu MEGA przyrost siły, bo 25 kg stawiało mi już realny opór na ostatnim planie (fakt faktem, że pod koniec treningu), a tu jeszcze jest zapas. Mimo to, te 25 kg dużo mocniej robi dwójki niż 15 i przekłada się to na większe zmęczenie na siadach. W przysiadach najgorzej jest między 4 a 8 serią, bo nogi już zmęczone, brakuje tlenu, a to dopiero połowa... Siła setowa jednak wyraźnie rośnie.

1. 10 x (Przysiad oly z 3 zatrzymaniami 70 kg x 10 // Uginanie nóg 25 kg x 10) + 5 kg // + 5 kg
2. 3 x (Brzuszki z obciążeniem na ławce skośnej (duży skos) + 10 kg x 15 // Wspięcia na łydkach 185 kg x 15) +2,5 kg // + 10 kg

Różnica w samopoczucie jak między lotem a upadkiem Ikara.

















I zdjęcia supli kupionych w tym tygodniu:
- Laktifort i mieszanka od Swansona
- Witamina pureway C z rutyną od Olimpu
- czekolada mojej roboty z oleju kokosowego, 2 minusy: jest za dobra i chce się zjeść całość od razu + b. szybko się rozpływa
- Zapas MCT kupiony przed masówką, ale warty przypomnienia
zapas mct, teraz może lepiej wyeeksponowany %-




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Cos mi swita ze pisałes kiedys o jakiejs optymalnej czy maksymalnej dawce oleju lniane, jak to z tym jest? Czemu tylko 8g


A z kcal dobre posuniecie, ja zaluje ze po wycince bawilem sie w dodawanie 100kcal tygodniowo zamiast od razu doyebac a potem ewentualnie przyciac, jak metabolizm rochulany to warto korzystac a nie sie bac

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-10-26 11:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A po co pić więcej? Taki smaczny?

Nie liczy się dawka o3, tylko stosunek do o6. Jak się wywali tłuszcze cukiernicze i oleje roślinne, to wiele do szczęścia nie trzeba. Olej lniany b. szybko się utlenia (cały czas trzeba trzymać w lodówce, po otwarciu zdatny do spożycia tylko 3-4 tygodnie) i to samo dzieje się w ludzki ogranizmie. Dodatkowo zawiera b. dużo fitoestrogenów, czego nie chcemy sobie dostarczać. Z kwasów o3 ma tylko ALA, który nie ma takiej samej wartości jak EPA i DHA. Nie jest najtańszym tłuszczem, kosztuje 2-3 razy więcej od masła.

Ja piję po 8 gramów, bo kupuję buteleczki 250 ml i pozwala mi to na rozpicie jej w okolicach miesiąca.

A co do kcal- sam chciałem ostrożnie dodawać, ale stwierdziłem, że "chuy, raz się żyje" i drugi raz nie będę miał takiego okna anabolicznego jak po ~ roku redukcji Plus tak jak pisałem- cały czas chodzę głodny albo głodnawy, dzisiaj spokojnie wepchnąłbym w siebie z 5,5-6 tysięcy kcal czystego żarcia.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-10-26 11:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
cvfdbkz
Cos mi swita ze pisałes kiedys o jakiejs optymalnej czy maksymalnej dawce oleju lniane, jak to z tym jest? Czemu tylko 8g


A z kcal dobre posuniecie, ja zaluje ze po wycince bawilem sie w dodawanie 100kcal tygodniowo zamiast od razu doyebac a potem ewentualnie przyciac, jak metabolizm rochulany to warto korzystac a nie sie bac

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-10-26 11:21:40


Przecież po wycince metabolizm rusza dopiero jak dowalisz kcal. Najlepiej jest dodać od razu więcej, chociaż wiadomo że są granice.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium