SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162940

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Coś może ogarnę w weekend, na razie nie mam czasu / porządku w domu po przeprowadzce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Czwartek, d1 roztrenowania, dnt, 2300 kcal mniej więcej

Nagrałem jakiś tam filmik. Wieczorem, bez pompy, pełny brzuch, dziwny kąt etc. 78 kg na wadze, przytyło mi się (albo złapało wody) podczas przeprowadzki; mam nadzieję, że jakoś to zejdzie na dniach.

Na razie obcinam węgle i myślę nad nowym planem treningowym.

Teraz już żaden rekomp, tylko redukcja (jeszcze nie chamska, ale kierunek będzie wyraźniej określony).



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4895
Słaby filmik, na żywo o niebo lepiej to wygląda, nóg to wcale przez światło nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
daj spokój, dobrze jest. Antek po redukcji nie ma takiej kraty jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dzięki hekade.

Dobra, to odnośnie wagi- 2 dniu filmiku 78. Wczoraj 77,2, dzisiaj 76,4 czyli 1,6 kg już poleciało; nawet to widać, więc mogłem się wstrzymać z kręceniem, ale cóż.

Filmik niekorzystny, ale daje to zawsze jakiś obraz sytuacji: na dole załączam 2 zdjęcia wycięte z poprzedniego filmu (wszystkie światła odpalone, ale serio mi pociemnia aparat). j**nąć naprawdę korzystne focie nie jest problemem, ale to jest form sportowe a nie fejsbuk...


Od dzisiaj będą leciały brokuły,pomidory i może fasolka z warzyw, a do tego zaczynam ścisłe liczenie kcal. Myślałem o następnym mikrocyklu rozpisanym na 5 dni, ale b. krótkie treningi. Kcal bym widział 2200-2400 w dnt i 2800-3000 w dt.




ROZTRENOWANIE 1

Dzisiaj miało być bez podrzutu, ale wkvrvił mnie typek, który od roku - 1,5 wozi się na siłowni bo robi fbw (i skrzętnie zapisuje wszystko w notatniczku; na bank ma jakieś konto na sfd albo na bodyfactory, ale nie wnikam)) i uważa, że jest sportowcem- przy mc na 90 kg i wyciskaniu leżąc 50-60 kg... Zdenerwował się jak wysunąłem środkową matę, żeby dało radę jakoś robić rwanie i zarzut, więc stwierdziłem, że go poniżę podrzucając jego dzisiejszy mc. (gość jest ewenementem, 30 minut na salce i do szatni, bo on zapyerdala na tym swoim fbw z 2-3 ćwiczeniami i 1 serią docelową, a nie obija się jak inni!)

W poniedziałek może spróbuję podrzucić 100 kg, bo będę mógł użyć magnezji oraz rzucić sobie ciężar. (Tzn nie do końca mogę, ale mogę )


Rwanie
60 kg ze zwisu
60 kg pełne

Podrzut 2 x
60 kg
70 kg
80 kg
90 kg



Przysiad przedni + rdl
60 kg x 10 / 10
60 kg x 10 / 10
60 kg x 10 / 10

Podciąganie + Dipsy
8 / 10
8 / 10
8 / 10





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Specem nie jestem, ale wydaje mi się, że aparat/kamera/co tam masz przyciemnia obraz dlatego, że robisz fotki pod światło.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jakbys sie ogolil na torsie to by to wygladalo ogolnie lepiej oblechu :D

co ty wlasciwie teraz robisz bo juz nie wiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale włosy na klacie są takie męskie....

Teraz będzie redukcja, a żeby mnie dupa nie bolała na spadki, to zrobię sobie plan bardziej siłowy + powtórzę ćwiczenia z myślą, że uda mi się przebić o 5-15 kg niektóre w 8 tygodniu. Kiedyś trzeba odrobić siłę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Niedziela, 2600 kcal, kółeczko po parku 2-2,5 km

Pierwsze bieganie od września O dziwo wszystko ok, tylko łydki się odzwyczaiły + poczuję pewnie to jutro na czwórkach.

Waga już 76 kg... 2 kg mniej of filmu, 0,4 mniej od wczoraj.


Tak Barszczu, bo ja np nie ćwiczę na normalnej siłowni w dzień, tylko w piwnicy u Caravaggia - stąd te skąpane w mroku talerze...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-04-27 14:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Widać,że robisz coś, oprócz siedzenia na dupie i objadania się syfem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium