SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
fsumje w ńwaszne

Piątek, dnt, 3000 kcal, głodny, zmęczony, spać

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-08 19:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Podobają mi się takie wypiski. Kopalnia wiedzy.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Czasem zdarza mi się coś mądrego napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie poznaję Cię. Ile buziek wstawiasz w ostatnich postach! Jaki się zrobiłeś społeczniak.
Pewnie Cię ludzie na ulicy wytykali palcami - "patrz to ten co nie używa emotek!"

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Sobota, trening nóg 5, IT'S OVER 5000!





1. 10 x (Przysiad oly z 3 zatrzymaniami 80 kg x 10 // Uginanie nóg 33 kg x 10) + 5 kg // + 3 kg
2. 3 x (Brzuszki z obciążeniem na ławce skośnej (duży skos) + 15 kg x 15 // Wspięcia na łydkach 195 + 15 kg x 15) +2,5 kg // + 15 kg








W tym tygodniu na 2ch ostatnich seriach już nie dało rady robić 3 zatrzymań, ale i tak pociągnąłem to 5 tygodni, więc jest git. Znowu mega ciężko, ale znowu dało radę. I znowu za tydzień + 5 kg, syzyfowy trud. Uginania podobnie, cała reszta też równie męcząca Ale przynajmniej dzisiaj mam 5 koła kcal żeby sobie to wynagrodzić

Waga, progres:

W tym tygodniu poleciał tłuszcz z brzucha i wraca do wyglądu z okresu przed początkiem agresywnej masy- nie wiem czemu. Co prawda na górze nie ma już takiej pajęczynki, ale przez cały skośny mam pociągniętą odstającą żyłę, więc nie jest źle. Waga koło 75-75,5 czyli trochę mniej albo bez przyrostu, może po prostu sama woda poleciała, bo 2 tygodnie temu skończyła mi się sól
Łapy chudsze- przedramiona na 100 % bardziej ożylone, niż przed masą, biceps podobnie. Nogi na 100 % większe, zwłaszcza łydki.

Jak na zupełne odstawienie aero jest dobrze. Teraz do mnie dotarło, że robię interwały na czczo: jeżeli seria siadów i uginań trwa 60-90 sekund i przerwy tyle samo, to okres pracy do wypoczynku jest 1:1, na łapach nawet wyższy stosunek na korzyść pracy.

Plany
Z tego tytułu na moim redu/rekompie również zaatakuję coś objętościowego, bo do marca zapewne nie będę miał kiedy wsadzić aero, a jak widać takie interwały są zayebiste jeśli chodzi o kontrolę fatu. Zejście z 5000 kcal w dzień nóg do 3500-4000 i obcięcie tysiąca kcal na innych partiach powinno być mega szokiem pozwalającym spalić smalec, a jednocześnie utrzymać progres siłowy, bo nadal będzie to duża ilość kcal.
Po cichu liczę na 110 kg na siadach pod koniec redu/rekompu i na 120-125 pod koniec rekompu/masy po redu w wersji objętościowej, a nie na rekord na 1 set.
(Jak ktoś śledził poprzedni dziennik, to widział, że dało radę robić progres siłowy na redu, teraz będzie podobnie. Wbrew obawom Króla Słońce, mam nadzieję, że nie będzie walczyka tańczonego na dwa kroki do przodu i dwa w tył)

Dieta:
(sory za te "redukcja", ale nie mam czasu bawić się etykietami)



Czosnku, cebuli i kiełków nigdy nie liczę, bo mi się nie chce. Chyba zapomniałem wspomnieć w tym dzienniku, iż jak każdy szanujący się burżuj zajadam się kiełkami. Kiełkownica to koszt 15-20 złotych, a kg nasion koło 30. Niestety kiełki są 4-6 razy cięższe od nasion, także istnieje szansa, że jakiś plebejusz odłoży sobie taką kwotę i również będzie zajadał ambrozją! O tempora o mores! (przypominam, że przecinki to wymysł średniowiecza, jakby jakiś latynista-onanista chciał mi zwrócić uwagę po sprawdzeniu błędnego wpisu w polskiej wiki )






Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-09 11:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Niedziela, Piersiowe + Dół Pleców, tydzień 5, koło 4500 kcal

No cóż, motyw się nie zmienia- znowu byłem pewien, że nie dam rady, a dało radę ( w ostatniej serii z oderwaniem prawej nogi i zderzeniem hantli, bo inaczej poleciałoby mi na twarz ). Powiedziałbym, że wchodziło nawet lżej, niż tydzień temu, ale w sumie poprawiłem też technikę i coraz lepiej udaje mi się wyłączać łapy.
Za tydzień 35 kg (jak uda mi się uprosić kogoś, żeby takie hantle zmontowali, albo nie chowali, bo to różnie bywa)i wychodzi na to, że gvt będę kończył na hantlach 43 kg...

W wiośle znowu zapas, ale tak jak mówiłem, zdecydowałem się na zmianę techniki bo przeszacowałem swoje możliwości o 30 kg jakbym chciał robić równolegle do ziemi.
Fatalnie, jeśli chodzi o chwyt. Od pierwszej serii ledwo ledwo, dzisiaj dałem tylko 4 bez pasków zrobić.

I znowu klasycznie na asystujących: tu widać największy przyrost siły.



Wczoraj bardzo dobrze mi weszło te 5000 kcal- nie ma to jak kiełki i 2,5-3 kg warzyw na trawienie + owoce

Masa idzie, ale rzuciłem okiem na film z pierwszej strony i rzeczywiście nie widziałem tego, że było chudo Było, minęło, gone with the wind.

Trening:
1. 10 x (Wyciskanie hantli 32,5 kg x 10 //wiosłowanie 105 kg x 10) +2,5 kg ( + 5 kg, jeśli liczyć wagę obu hantli) // + 5 kg
2. 3 x (Rozpiętki na maszynie 40 x 15 // przyciąganie wyciągu dolnego, sznurek 50 kg x 15) + 5 kg // + 5 kg










Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-10 11:03:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
król słońce to kto?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba chodzi o Ciebie

btw Darek jak masz naprawde niski poziom tluszczu to za chvja nie zrobisz progresu silowego nawet na koksie tylko sila poleci w dol :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metonimia
"figura retoryczna mająca na celu zastąpienie nazwy jakiegoś przedmiotu lub zjawiska nazwą innego, pozostającego z nim w uchwytnej zależności."

No niskiego poziomu tłuszczu nie mam na całe szczęście

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-11-10 12:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
wiem że chodzi o mnie - stąd pytanie do Darka - a nie zniżę się do jego poziomu nadawaniem cynicznych ksywek

Pandarek

Tak tak solaros, to znowu jest atak na Twoją osobę przykryty płaszczykiem pomagania innym; moja aktywność na tym forum nie sprowadza się do niczego innego, tylko szukania sposobu na to żeby Ci dogryźć



i jakoby nie atakuje mnie nigdzie,a gdzie tylko może musi być jakiś sarkazm,aluzja,szyderstwo,czy docinek

a różnoraki docinek, itp. mogę znaleźć w każdym temacie gdzie prowadziliśmy rozmowę


btw - a jak już, to pisałem 2 kroki w przód jeden w tył

rośnij wielki
nara


Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-11-10 12:41:12

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium