SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163038

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no 8kg to dobry wynik, zalozenia swoje osiagnales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Jakie założenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wczoraj było skromnie, jeśli chodzi o wagę miski, to jest paczka ryżu i mniej, niż kg warzyw. Pozbyłem się treści pokarmowej, od kilku dni nie ma takiej nadwyżki, więc glikogenu też mniej + nie biorę kreatyny.

Realnie stoję więc na 78-78,5 kg. Jutro dam jakieś fbw na początek roztrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Pisałeś o zwiększeniu masy i udowodnieniu solarosowi ze sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie miałem żadnych założeń co do kg, w ogóle przy obecnym trybie życie brak regresu jest dużym postępem.

NVW


Poniedziałek, roztrenowanie



Dzisiaj było wielkie zdziwko. Miałem "wf" na psuedosalce, więc uderzyłem w najprostsze fbw. Policzyłem sztangi za 10 kg, bo nie był to olimpijki. I teraz nie wiem czy:

1. Obciążenia były źle pooznaczane i to GRUBO źle pooznaczane?
2. Przez 2 dni choroby straciłem całą siłę z GVT + pogorszyły mi się i to grubo wyniki z redukcji?
3. Gvt odzwyczaiło mnie od innych ćwiczeń + obniżyło siłę maksymalną?
3. Noc do tyłu zabrała mi siły (co się nigdy nie zdarzyło do tej pory)
4. Sztangi nie kręciły się, więc było ciężej?
5. ?

W każdym razie, było tak:
1. Zarzut + przysiad przedni + pp
50 kg (?- dalej znaków zapytania nie będę stawiał) x 3
70 kg x 3
70 kg x 3 i szło na tyle ciężko, że pp zamieniłem na jerka.

Przypomnę: koniec GVT wycisk na smithie 67,5 x 10 przez pierwsze 7 serii, na redu 75 w MP (nie PP!) x 6...

2. Wyciskanie na skosie
50 x 5
70 x 5
90 kg x 1 Koniec redu 105 x 3,

3. Przysiad tylny
Tu wychodzi, że 130 kg to mój maks, bo prawie tego nie wstałem A to wchodziło na serie przed redu- trochę jednak w siadzie mi poszło do przodu dzięki gvt

I dalej maszyny, gdzie nawet nie było napisanego ciężaru.


W środę/czwartek ćwiczę "u siebie", więc zobaczę co i jak.


Aha, zapomniałem napisać, że oczywiście obstawiam opcję numer 1. Wiem ile waży 50 kg na rwaniu (którego bym nie zrobił tym ciężarem, a zazwyczaj nawet obudzony w nocy yebnąłbym bez problemu) i zarzucie. Jestem prawie pewien, że to nie było 50 kg. Obciążenia oczywiście nie olimpijskie, tylko talerze 10-15 cm, o dziwo 10 kg prawie takich samych wymiarów jak 20 kg.



Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-12-09 13:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
adzik123
Pisałeś o zwiększeniu masy i udowodnieniu solarosowi ze sie da

ale że co się da?
zrobić masę na nadwyżce kcal czy rotacją ww?

jest nadwyżka - idzie masa


jedyna różnica w moim podejściu a Darka to jest 'czystość' diety


btw-co do efektów,to fajne,+8kg to sporo jak na 8tygodni
szkoda że brak fot przed/po
bo jednak 'papier' to papier [no offence oczywiście]


Zmieniony przez - solaros w dniu 2013-12-09 19:08:42

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jakies filmiki z pozowana bys nagral a nie tak bezczelnie lecisz w h..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Solaros- bez urazy, ale nagraj swoje siady albo jakiekolwiek inne ćwiczenie
Fotki czy filmy są co 2 strony, jak chcesz to sobie poszukaj, jak nie to nie rób spamu. (Sory, ale ostatnio rzucasz mi takim pozdrowieniem:
solaros
Życzę Ci dalszych sukcesów w promowaniu siebie jako osoby wszechwiedzącej i bardziej inteligentnej niż większość użytkowników tego forum.

)

A teraz znowu bez powodu mi ciśniesz, że na papierze mam progres

Czy obgadywałem Cię w moim dzienniku od czasu Twojej "intwerwencji" po tym jak dopatrzyłeś się ataku na siebie gdy mówiłem o tym, że wpadło mi już parę kg a nie na 2 (jak mi wcześniej wróżyłeś, że jesteś "starszym kolegą" i mój cykl jest bez sensu, bo w 8 tygodni zrobię 2 kg, a potem po redukcji prawie nic nie zostanie)?

Nie; przecież czytasz i już dawno dostałbym naganę/bana za samo pojawienie się Twojego nicku

Ja nie udzielam się w Ifie od kiedy mi zabroniłeś (nawiązując do Twoich życzeń- widać nie lubisz konkurencji) - 0 postów, możesz sobie zweryfikować. Jak chcesz mi cisnąć, to ciśnij, ale w swoim dzienniku czy innych wątkach, tu staram się mieć wypiski.


solaros
jedyna różnica w moim podejściu a Darka to jest 'czystość' diety

A co do różnic- poza konkursem (to nie jest to zachęta do polemiki)

1. ja trenuję na czczo, a tak ponoć się nie da zrobić masy.
2. Nie jem odżywek wiadrami i nie wydaję na miskę razem z suplami kilku tysięcy miesięcznie (nie zaglądam nikomu do kieszeni, ale jednak jest różnica między samym wpc i mct a toną supli, które nic nie dają- bo taki jest wydźwięk słów, że niczym się nie różni nasze podejście Nie ja to wymyśliłem).
solaros
ale że co się da?
zrobić masę na nadwyżce kcal czy rotacją ww?
jest nadwyżka - idzie masa


- ja się przynajmniej nie zalewam
3. kolejna różnica: ja ćwiczę - sory, ale jak powiedział klasyk
solaros
bo jednak 'papier' to papier [no offence oczywiście]


4. Ja po końcu masy mam (sporo) niższy bf, niż Ty przed.
5. Nie mam czasu na sen (5-6 h średnio, 6-7 to już święta)

Chcesz sobie robić ze mnie "podśmiechuyki"? Bardzo proszę, jedyna moja prośba: nie w moim dzienniku. Nie mam problemów z samooceną, chodzi mi wyłącznie o spam.

Dodam tylko- że zgodnie z obietnicą nie mam zamiaru ryzykować nagany/bana i NIE będę komentował wyników Twojego "bawienia się sobą" (to jest kolejny cytat z Twojej wypowiedzi wobec mnie który tutaj padł; trochę zaczepny styl ani w moim dzienniku, ani w Twoim.) Cokolwiek bym napisał byłoby traktowane jako atak, więc zamierzam oszczędzić sobie nerwów.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-12-10 08:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kvrwa, zażartowałem se a tu taka wojna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

WHEY premium