SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol 1:-)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214923

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
lepiej podciagnij diete niz ladowac sie na start w proszek

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
To tabate bym robil powiedzmy te 5 minut, a w aerobowym trzeba 45 czy cis takiego tak ? to moglbym zrobic ta tabate a pozniej skakanka ? tzn 5min tabaty a potem skakankq ?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
tabata jest to wysilek interwalowy i robi sie go krocej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
to kiedy mam ja robic ? robie 3 razy w tygodniu domatora pon,sroda,piatek to wtorek czwaetek to tabate czy jak ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6290
1. Przed ćw. Czy dobrze rozumiem. Przed wejsciem na silownie nie rozciagam sie ani nic - tylko podkrecam temperature ciała poprzez bieg na biezni , rowerek , zadnych wymachow ?
2 Po ćw - wkoncu cw rozciagajace tak ?
3. Jakie mam wykonywac cw , tempo , ilosc aby rozciagnac swoje cialo , miernikiem moze byc np to ze nie moge zlapac sie rekoma za plecami - a chciałbym . Jak ogolnie rozciagnac cialo , nic nigdzie nie bylo konkretnych przykladow ani nic.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tabatę możesz nawet codziennie.

up@
1. Źle rozumiesz, przed treningiem się rozgrzewasz, wymachy i lekkie rozciąganie w to wchodzą.
2. up
3. Stretching zwykły
http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6290
thx - ile powiedzmy powtorzen , ile przytrzymywac rozciagany miesien - do bolu ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, chwile
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
To powiedzmy ze dzis niw trenuje to moglbym skakanka 30 min a przed nia tabate
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3258
Siemka.
Cwicze na FBW 3 miesiace i ciwcze w nastepujace dni: pn,sr,pt.
Moje pytanie to czy jak teraz mamy wtorek to mógłbym isc na silownie i zrobic po 1 serii każdego z cwiczen? Nie zaszkodzi?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Redukować czy masować?

Następny temat

Powracam

electro
Polecane artykuły