Dzień 15 z 34
Grzbiet
Podciąganie na drążku szeroko nachwyt 5xMAX
8/5/5/4/4
8/6/5/4/4
8/6/6/4/4
6/5/4/4/3 (chyba tak było)
Wiosłowanie sztangą w pochyleniu tułowia podchytem 4x12pow (progresja)
30x12 / 35x12 / 40x12 / 45x12
35x12 / 40x12 / 45x12 / 50x12
37,5x12 / 42,5x12 / 47,5x12 / 52,5x12
40x12 / 45x12 / 50x12 / 55x12
Martwy ciąg 5x8pow (progresja)
40x8 / 45x8 / 50x8 / 55x8 / 65x8
45x8 / 50x8 / 55x8 / 60x8 / 70x8
50x8 / 55x8 / 60x8 / 65x8 / 75x8
55x8 / 60x8 / 65x8 / 75x8 / 80x8 (coś mi się poyebało i dałem przeskok 10kg w 4 serii)
Wiosłowanie półsztangą 4x12 (progresja)
20x12 / 25x12 / 35x12 (później jak widać doszła dodatkowo seria)
25x12 / 30x12 / 35x12 / 40x12
30x12 / 35x12 / 40x12 / 45x12
35x12 / 40x12 / 45x12 / 50x9
Szrugsy hantlami
------------------------------ (jeszcze nie było szrugsów)
18,5x12 / 23,5x12 / 25x12
18,5x12 / 23,5x12 / 25x12
20x12 / 25x12 / 27,5x12
Brzucha nie rozpisuję.
Komentarz:
Podciąganie- O wiele ciężej tym nowym sposobem (nadal chyba jest źle aczkolwiek lepiej to wygląda, moim zdaniem) Wyślę 3 filmiki (bok,skos,tył)
FILM
Wiosłowanie podchwytem- O dziwo dodałem 2,5kg i poszło lepiej niż tydzień.
FILM
Martwy ciąg- Ok.
Wiosło półsztangą- W ostatniej już tylko 9 powtórzeń, ale odłożyłem sztangę na 10 sekund i zrobiłem jeszcze 6. Ogólnie i tak jestem zadowolony bo myślałem, że będzie wiele ciężej.
FILM
Szrugsy- Ok.
Filmiki wrzucę później, ale dziś na 100%.
Co do aerobów to mała zmiana. Trochę poczytałem i jednak dużo osób uważa, że lepiej robić po treningu. Więc tak:
Aeroby będę robił po treningu Pleców/Bicepsów-Barków/Klatki-Tricepsów po nogach wątpię, że będzie mi się chciało siadać jeszcze na rower. Zacznę od 20 minut na pierwszy tydzień.
+Jedno mini pytanko: Koniec treningu i siadam od razu na rower czy wpierw się rozciągnąć?
PS: Takie zakwasy klaty od wczoraj, że ja pyerdole
