SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111491

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54640
bziubzius, gratuluje wyniku Fajna ta impreza

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
Lejjla impreza fajna, potwierdzam :) ale dla Ciebie to za male dystanse

RZEZBA DZIEN 58
\
DNT

AERO - ROWER = 50min
20 min nadczo
30 min popoludniu miedzy 4 a 5 posilkiem

MISKA
LADOWANIE
suple:omega3, wit-min
pozarlam troche wiecej masla orzechowego



Czuje sie wyebana jak kon po westernie....
ledwo wstalam dzis z lozka
mialam pojechac rowerem, ale wstalam 20 min za pozno i musial mnie chlop podrzucic do robo
no i tera tak siedze i kminie czy robic dzis trenio i sie upodlic to konca czy se odpoczac dzis.


PYTANKO
Czy w ramach warzyw moge dynie?

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-08-29 09:33:03
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
RZEZBA DZIEN 59

DNT

nie dalam rady na silownie
po pracy jak wrocilam do domu to bolala mnie glow, brzuch i ogolnie cos sle zle wcoraj czulam
nie wiem czy to nie od zmiany dawki letroxu, albo poprostu pogoda

dla relaksu, odstresowania sie i wogole

1h spacer z psem
13km przejazdza rowerem po lesie
i na dobranoc kubek meliski

dzis czuje sie nieco lepiej
no i sprezam sie, bo mam jeszcze 3DT do konca tygodnia

MISKA
+dojadlam wheyem 6 posilek


...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz dynię
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
mierz temperature rano
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21253
Ja uwielbiam zupe z dyni, az mi slinka leci
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
a temp w jakim celu?

musze termometr kupic bo juz ze 2 potluklam i nic nie mamy w domu :/

A oto to na co mam ochote :P moja owsianeczka z wtorkowego ladowania





Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-08-30 10:34:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21253
ja mam dzisiaj :P a jak robisz owsianke? bo twoja jakas brazowa wyglada
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
zwirzchu widac maslo orzechowe chyba glownie. Ale sama owsianka jets mocno brazowa bo sypie tone cynamonu :D zalwewam platki goraca woda, mocza sie dluuugo. Potem dodaje cynamonu(duuuzo), dolewam wody i gotuje, nie za dlugo, ale tak zeby sie troche zagluzilo i wode oparowalo. no i potem daje owoce , migdaly i maslo orzechowe. Rewelacyjne polaczenie. Jutro LADULUJE, bedzie owsianeczka :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

electro
Polecane artykuły