SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak grejfrut i jagody (ewentualnie inne jagodowe)
russian twist owszem cwiczy skosne ale raz w tygodniu nic sie im nie stanie, de facto kazde cwiczenie miesni brzucha poszerza talie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905

Rzezba dzien 2
DT

Trening
Rozgrzewka : bieg + rozciaganie

1 podciagniecie nachytem z pelnego zwisu




1. W przysiadach moglam mniej machac rozgrzewkowo. Serie robocze szly z trudem, zwlaszcza od 8-9 powtorzenia.
2.RDL ok, w 2 serii roboczej ciezko. Uzylam paskow, bo przy takim dlugim czasie trzymania sztangi dlonie mi nie wytrzymuja chwytu.
3.Prostowanie, nie szalalam z ciezarem, 4 piekly nieziemsko. Ciezko zrobic 15 powtorzen bez odlozenia obciazenia choc na 1 s. Staralam sie robic bez zadnych przerw, dlatego obciazenie takie. Czy to dobrze?
4.uginanie - to cwiczenie zawsze mi dziwnie idzie, mam wrazenie ze bola mnie lydki a nie dyupa. 3 sztabki nie poszlo bez odlozenia nog.
5.brzuszki odwrotne - 1 seria rozgrzewkowa dodatkowa, bo nie moglam najpierw wyczuc tego cwiczenia. Potem brzuch palil.
6. Russian zaczelam bez obciazenia. Potem robilam z 5kg. po 10 na strone. Brzuch palil. Wydaje mi sie ze dawanie wiekszego obciazenia puki co nie ma sensu.

aero- tylko 15 min

Gdyby tak do tego kompletu dolozyc wykroki i z 15min aero, to psu bym powiedziala, Dzisiaj sam idziesz na spacer :P heh

Dzis tylek i 4 bola!

aha, przy prostowaniu nog zaczelo mi sie krecic w glowie.
Krecilo mi sie do samego konca.
Jak chodzilam p silce to musialam sie lapach roznych rzeczy bo bym zaliczylam gleboze jak nic.

MISKA
+2 tabletki tranu
+1 tabletka magnezu

szama weszla bez wiekszych problemow
troche przed treningiem bylam za bardzo napchana
trening miedzy 3 i 4




Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-06-27 08:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze idzie ciekawa jestem efektow pierwszego waszego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
widze ze dalej masz truskawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
a ja nie wiedzialam ze truskawki to sa jagodowe
a tak apropo to kalarepa fajnie ww podbija jesli squash nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905

Rzezba dzien 3

DNT
Ladowanie


Miska


caly dzien bylam glodna
wszystko wchodzilo gladko, wrecz mnie ssalo
Ladowanie ledwo upchnelam w siebie, czulam sie po nim, jak bak :P
obejrzalam mecz tzn obzarta zasnelam na dogrywce :p

Ladowanie = owsianka na wodzie z cynamonem, truskawkami, migdalami i maslem orzechowym plus pieczony batat z cukinia i fasolka szparagowa na parze




Ach i zapomialam dodac:
mam przekur..... zakwasy w nogach :P najbardziej w czworkach, dwojki mniej ale tez. Chodze jakby cos w gaciach mniala i dotknac sie nie moge bo boli

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-06-28 08:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
bziubzius dla pocieszenia u mnie tak samo, doopa boli,nuki tez.
Moze jakbys zjadla posilek 4 troche wczesniej to by z glodem pomoglo? chyba ze masz trening w tym czasie.
A ta suszona wolowine to robisz sama czy kupujesz? fajnie bialko podbija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Dobrze, ze nie jestem w bolu sama

Wolowine sama ususzylam, dla mnie super opcja, bo szczerze powiem, ze nie mam czasu, zeby jesc 6 razy normalny posilek. Wiec mam 4 normalne + susozna wolowina z orzechami i raz koktajl

Robilam wedlug przepisu Izy, chyba troche za krotko suszylam, bo jest gumiasta, ale dobra w sumie wyszla.

a 4 posilem akurat wczoraj zjadlam w sumie o 1530, wiec nie tak znowu pozno. Nie mam czasu w pracy czesciej jesc.

dzis niestety 4 bedzie dopiero o 1630, bo nie wzielam z domu. Wiec od 1630 musze upchac 3 posilki.

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-06-28 10:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905


Rzezba Dzien 4

DNT

Aktywnosc

rower = lacznie 16,8km z czego 7,8km nadczo

Miska
1750 210/60/90

plus 2 tabletki tran
1* magnez

juz bez problemow ze zjedzeniem szamy
zauwazylam ze ryby latwiej wchodza niz indyk




poprosze o zmiane nazwy dziennika na:

Limitations are only imagined!/ start str.8/ Rzezba start str.51

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-06-29 07:54:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium