SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97378

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ruda, z pewnoscia

dopiero teraz zauwazylam co ja tam napisalam... lojezu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ODWADNIANIE DZIEN 5

DT

1A suwnica nogi nizej 6*12
0kg/10kg/20kg/30kg/40kg/45kg/50kg/50kg
1B RDL 6*10
20kg/30kg/30kg/35kg/35kg/40kg/40kg/40kg

2A. wioslo sztanga 6*10
15/20/25/25/25/30/25/30
2B. wyciskanie sztangielki skos 6*12
2,5kg/5kg/5kg/7,5kg/7,5kg/10kg/10kg/12.5kg

3A.uginanie z suspinacja 6*15
2,5kg/3kg/4kg/4kg/5kg/5kg/5kg/5kg
3B.tric wyciag 6*15
2/3/4/4/4/4/4

Orbitrek
15 min


cwiczylo sie dosyc dobrze
1a i 1b ciekawie, ciezko, podobalo mi sie
potem nuda i czekanie na koniec

MISKA

1.2* jajko, banan, olej kokosowy
TRENING
2.tunczyk poledwica, maliny, olej kokosowy
3.owies, 2*jajko, wiorki kokosowe
4.ryz bialy, udko kurczaka(wiejski), cukinia, oliwa
5.ziemniak, udko kurczka, cukinia

napoje
woda 4,5l
melisa - duzy kuban
1*kawa

troche malo zdazylam wypic ... mam nadzieje ze nie to popsuje wszystkiego
wszytsko przez to, ze ciagle ktos cos ode mnie chcial

5 posilek dopiero zjem

wrazenia jedzeniowe
1 i 2 posilek ok, nie wydazylo sie nic

3 posilek, troche pokrecilo mi sie w glowie

4.1h po zrobilo mi sie bardzo niedobrze i slabo, tak jakby sie czym zatrula

5.przede mna

ogolnie boje sie ze bedzie lipa, po 4 posilku strasznie mnie nadelo i zagazowalo
slabo tez z wc wczoraj i dzis

no i pic mi sie chce teraz strasznie.

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-21 19:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
BZIUBZIUŚ RZEŹBA PODSUMOWANIE


Czas na małe podsumowanie ostatnich 3 miesięcy
Cykl Rzeźba rozpoczęłam 25 czerwca. Dziś równiutko 90 dzień, wliczając tygodniową przerwę.

Cykl uważam za udany, mimo tego, ze rzeźby zrobić mi się nie udało.
Były chwile gorsze i lepsze. Wydaje mi się, że w cyklu na przemianę sylwetki byłam bardziej przemęczona, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Być może wynika to jednak z tego, że wtedy nie byłam jeszcze „wprawiona” w rygorystyczne trzymanie miski i reżim treningowym. Teraz podchodzę do tego inaczej, mniej się stresuję i mam większą przyjemność z trenowania.
Trudne były ostatnie tygodnie. Miska była naprawdę głodowa i zaczynało mi to już dokuczać.
Wtedy tez spała mi bardzo mocno siła. O ile wcześniej mimo cieć i niski ww czułam się dobrze, miałam siły i progresowa łam, to w ostatnich 3 tygodniach czułam się wyczerpania i słaba.
Widzę duże pogorszenie w wyglądzie skóry, włosów i paznokci. Z pewnością w czasie regeneracji skupie się na zadbaniu o siebie i doprowadzeniu do ładu

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w tym cyklu

PODZIĘKOWANIA

Dziękuje Izie, za to, że wzięła mnie po raz kolejny pod swoje skrzydła. Iza wiem, że jestem trudnym przypadkiem. Dzięki Tobie jednak uważam, że wyszłam na prostą i nie tkwię już w bagnie, w jakim byłam jak przyszłam na forum. No i uważam, że cały czas pomagasz mi stawiać kolejne kroki do przodu. Dziękuje za wszystko. Przede wszystkim za cierpliwość, bo zdaje sobie sprawę, ze wiele jej musisz przy nas wszystkich mieć 
Podziękowania należą się również Laluś, Arphiel, Ester i futrzatczce. Dzięki dziewczyny za współrywalizację i wspieranie.
Dziękuję również wszystkim innym odwiedzającym, zwłaszcza Lejjli

TRENING

4 dni siłowe w tygodniu dzielone Klata, Barki, Plecy, Nogi – zmieniane co tydzień A/B
Piramidka progres/regres – zmieniające się co tydzień ilości serii
Kto śledził ten wie
Trening bardzo mi odpowiadał. Przede wszystkim nie nudził mi się. Najbardziej polubiłam chyba Nogi B, to jednocześnie dzień który tyrał mnie najbardziej
Do tego aero. Z czasem coraz więcej. 3 ostatnie tygodnie dodatkowe aero, w miarę możliwości Kadczo w DNT.

MISKA
Liczona dokładnie, wliczając wszystko. Z wyjątkiem początku uboga. Końcówka jak już wspomniałam głodowa. Z ładowaniami.
Szczegóły w dzienniku.

POMIARY


Trochę spadło tu i ówdzie. Zwłaszcza z cyca
Może wielkich spadków w cm nie odnotowałam, ale wydaje mi się, że zgubiłam całkiem sporo fatu.
Nadal brakuje mi mięśnia i nadal mam FAT do palenia. Mimo tego, jestem ogólnie zadowolona.

Odwadnianie

Wydaje mi się, ze zupełnie nie wyszło, po raz kolejny. Albo na razie po prostu nie da się zobaczyć więcej bo nic tam nie ma
Wydaje mi się, ze tydzień temu bardziej mi było widać mięsnie brzucha niż teraz. Generalnie powiem nawet, ze w dobrym świetle zaczyna się cos na tym brzuchu ciekawego ukazywać. Jest szansa, ze jak popracuje dalej nad sobą to cos ujrzę.

Dobra dość tego paplania.
Foty. (i tak już tu pewnie zjechaliście wcześniej )
































Zrobiłam fajne kolaże,coś na styl Arphiel i Ester, ale nie idzie tego wstawic.... strasznie się własnie wkurzyłam...
take tego, powstawiałam jak leci i tyle..... :/
mam jeszcze porownawcze

KONIEC

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-22 12:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
pięknie bziubzius, kto pracuje ten ma wiem, że cała jesteś szczupła, ale te łydki- jak u modelki- kto by powiedział, że ćwiczysz siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
było- jest czyli ZMIANY









NIE WIEM DLACZEGO, ALE WIĘKSZ E NIE WCHODZA.... :/

A TERAZ REGENREUJEMY





Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-09-22 13:18:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Najważniejsze są twoje wrażenia - to że sama zauważasz inne podejście do treningów
A na zdjęciach fajnie widać nogi (zwłaszcza na pierwszym) i to co kocham miłością dogłębną - naramienne
Teraz odpoczywaj


p.s. jaki ten niszczyciel słodki na zdjęciu

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
bziubzius, nogi rewelacyjne, cała pięknaś
Gratuluję i regeneruj się

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejna, której zazdroszczę talii i pięknego płaskiego brzucha. Dobra robota bziubziuś, miłej regeneracji, a potem masuj

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-22 16:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
o ale fajnie podobają mi się zmiany jeżeli chodzi o plecy i łapy. Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Co tutaj gadać... chudziej sie zrobiło Teraz tylko odpoczywać.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-09-22 17:08:07

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium