SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
raz sie zyje, a ladnie trzeba wygladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
lauls moj tata zawsze mowi : KTO BIEDNEMU ZABRONI BOGATO ZYC :p praktykuje!


Pomiary

szalu bez.... CIACH CIACH... 1500


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
btw właśnie przeczytałam, że zaczęłaś przyjmować hormony tarczycy, powiem Tobie, że miałam podobne tsh 2-3 miesiące temu, też subkliniczną niedoczynnośc tarczycy, ale wtdy 2-och pod rzad endokrynologow nie chcialo mi przepisac hormonow, bo tsh miescilo sie w normie, rezultat- kilka dni temu zaczelam przyjmowac hormony bo weszlam w niedoczynność tarczycy, nie wiem czy zapoznawałaś się z radami moderatorek apropo niedoczynności, ale są one spójne z osobą z innego forum, gdzie chłopak dietą ustatkował swoje hashimoto: http://commed.pl/dieta-i-supl-przy-nied-tarczycy-i-chor-hashimoto-vt50353.html

polecam olej kokosowy nierafinowany podjadać łyżeczką, dobrze działa na tarczycę, Martucca mi poleciła, do dobicia tłuszczy, mniami:)

podoba mi sie Twoja przemiana, jestes moja motywacja, bede tu czesciej zagladac i trzymam kciuki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
talia i pepek spadają wiec nie jest zle spadki jakies są ciekawe jak po ciachnieciu kalorii pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
widze ze dalej spada,fajnie, ciekawa jestem jak sobie poradzilas z doborem ciezaru bo u mnie kiepsko bylo,za malo wzielam,kolegow nie bylo wiec nie mial kto doradzic



Glodna jestem!!! jak ty na 1500kcal dajesz rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Lalus, dopiero zaczelam 1500 wiec jeszcze ciezko powiedziec, puki co nie jestem specjalnie glodna, bo sie goraca zrobilo baaaardzo. Jedyna roznica narazie taka, ze jak o 6 wstalam to burczalo mi w brzuchu :P wypiske z treningu postaram sie wstawic niedlugo, jak znajde wolna chwile w robo :P

a z tym spadaniem to bym nie przesadzala, krece sie w kolko :p i nie wiele widac chyba puki co. Ale mnie sie nie spieszy, ktoregos pieknego dnia dojde do momentu w ktorym powiem patrzac w lustro jest zaj**iscie :P (przynajmniej jak dla mnie :P)

te nuta mnei przesladuje




Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-24 08:35:57

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-24 08:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
RZEZBA DZIEN 29

DT

BARKI A
6/8/10/12/15

cw 2,3,4 - ciezar na strone

1.tu ostro bylo, calkiem niezle, moc w miare, choc mogloby yc lepiej, w ostatniej serri 2 powtorzenia koncowe z pomoca.
2.jak zwiekszam ciezar to idzie mi to slabo, ale juz z mniejszym ciezarem ruch mam w miare opanowany, barki pieka
3.wznosy robie hantali, dwie rece rownoczesnie. dobrze to? 6kg na strone ciezko w ch..y ostatnie 2 to caly cialem prawiem podnosilam te hantle :p
4.tu juz idzie lepiej, ciezar jak dla mnie duzy.

+16* interwal 40s/20s + 2 min aero
upocona, czerwona, suchosc w gardle i bol miesni nog, do uczucia wymioto jeszcze mi daleko WNIOSEk = ch..y nie interwaly :P

MISKA
1500 kcal
tran, magnez
nie odczuwalam nadmiernego glodu, ale tez nie mialam problemu ze zjedzeniem wszusystkiego





Hera, dzieki :) zapraszam :)
o oleju kokoswym wiem, musze w koncu kupic bo mis ie skonczyl i jakos tak ciagle mi kasy braknie na niego. dzieki za linka.
Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-24 10:34:01

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-24 10:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
kurcze zolnierski to masz mocny, moze doloze nastepnym razem i tez sproboje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
lALUS - ciesniemy cisniemy:) bedziemy jak z okladki :D

RZEZBA DZIEN 30

DT

NOGI A
6/8/10/12/15



1.przysiad moglam zaczac od 70kg,poszloby 6 razy. zmasakrowalam sie przysiadem tak, ze potem nie mialam sil. w ostatniej serii zabraklo 1 powtorzenia.
2.RDL - nalozylam 60kg na poczatek, ale bylam jeszcze umordowana przysiadem i szyko zrzucilam na 50kg, nie potrzebnie. Moc zaczela wraca i poszly 3 serie 50kg. ostatnia to juz

po 1+2 musialam usiac i ochlonac chwile, bo sapapal jak parowoz

3.prostowanie ok, czworki piekly
4.ugnanie - troche lepiej, by progres
5.ok
6.bolalo

aero-brak

dodam oddzielnie

MISKA
1500
LADOWANIE


suple
tran
BCCA 2 tabsy przed treniem, 1 po
pytanie, BCCA mam wliczac? (3 kapsulki to 16,2kcal)
aha i nie wiem ile ich brac, chyba powinnam wiecej?? 6 kapsulek dziennie? 3 przed treniem 3 po? 32.4kcal
i czy w nietreningowe tez brac?

plus
od kolejnego dnia wlaczam
witaminy i minetraly - 1 tabsa
i zamiast tranu omega 3 gold - bedzie wliczane

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-25 09:26:44

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2012-07-25 09:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
70kg w przysiadzie czuję jak mnie ten ciężar przygniata
właśnie a jak tam hormony na takiej misce? szaleją czy trochę się uspokoiły?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium