SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moze byc wiz jak masz to czasami kurcze głupota starczy
nie masz w domu kropli typu xyzal? od razu by ci pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w domu mam tylko alertec, nie wiem czy to moze pomoc?

a te krople na recepte czy dostane w aptece tak po prostu?

krem z wit A sie nada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
raczej nie smaruj moze podraznic
wez odpowiednia dawke wapna, tak 3x dzinnie dzinna dawka
tez powinno pomóc
a ten alertek tez wez.
Nie wiem ja mam te krople bo dzici dostaly w czasie ospy by zmniejszyc swedzenie, ale tosa na alergie , pewnie na recepte, moze ktos przepisze tobie, nie masz znajomego lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wapnia takiego w tavletkach? taki jak mam z wit D moze byc?
o krople zapytam, alertec lykne jak tylko dotre do domu.
lekarza zadnego znajomego niesteyy tu nie mam....;/ NA DODATEK LECE PRAWIE ODRAZU pracy na uczelnie i jutro na 7 znowu na uczelnie i do wieczora....wiec nie mam za duzo czasu na latanie i kombinowanie...masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej rozpuszczalne jest calcium polfa dobre bezsmakowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Dziwna sprawa z tym uczulenie... wapno lyknelam tylko w wiekszej ilosci w tabletkach, poniwaz utknelam w korkach i nie zdarzylam do apteki.... musialabym calodobowej szukac :/
w kazdym razie rano w sobote obudzilam sie i brzuch wygladal w porzadku. Zadnych oznak tego co mialam dzien wczesniej....dziwne, bo byly to dosc mocne zmiany skorne. W niedziele brzuch caczal mnie swedziec i zrobil sie bialy (od suchosci) nakremowalam odrazu i przeszlo. Zastanawiam sie czy to moze tak dziala zmiana wody, ale tylko na brzuchu byloby to widoczne...?

Tydzien ktory minal to katastrofa pod kazdym wzgledem, prawie woole nie cwiczczylam, spalam po max 6h i ciagle cos mi sie dzialo...mam nadzieje, ze to za mna.
Co do cwiczenia... trudno....jestem na siebie zla, bo nie pocwiczylam w weekend, chociaz moglabym, bo wracalam z uczelni o 19, ale bylam tak wypompowana, ze najzwyczajniej w swiecie nie mialam juz na to ochoty...:/

Piatek
DNT

1.ryz brazowy, whey, 2 brazylijskie, lyzeczka oleju kokosowego, wiorki kokosowe, pol malego banana, kawalek jablka, kawa

2.100g losos dziki, salata, pomidor, ogorek, oliwa
herba z cytryna

3.wolowina, pomidory z puszki, ser balkanski, brokuly, oliwa

4.sok marchewkowy, herba z cytryna

5.jablko

6.2 jajka, schab wedzony, maslo, pieczarki, pomidor, ogorek, fasolka szparagowa
herba z cytryna

sobota
DNT

1.2 jajka, schab wedzony,schab ze sliwka, maslo, pieczarki, pomidor, ogorek

2.ryz brazowy, whey, 2 brazylijskie, lyzeczka oleju kokosowego, wiorki kokosowe, pol malego banana, kawalek jablka

3.zupa jarzynowa, plaster schabu ze sliwka, pomidory, bazylia

4.orzeszki ziemne, hera z cytryna

5.pieczone podudzie indyka, brokuly, oliwa, musztarda

niedziela

1. platki owsiane, jajko, maslo, camembert, pomidor, ogorek, bazylia swieza, kawa

2.plasterek sera plesniowego koziego, orzeszki ziemne (malo)

3.pieczone podudzie indyka, brokuly, oliwa, musztarda

4.grillowana piers kurczaka, zestaw surowek*

mala lampka wina czerwonego wytrawnego*

* mezczyzna powrocil :P


zaczelam ogladac hantle

1.czy jesli planuje przynajmniej 1 raz w tyg jezdzic na silownie, czyli trening nog tam dam przede wszystkim, to wystracza mi na reszte treningow narazie hantle w stylu takim http://www.sport-shop.pl/zestaw-hantli-2x20kg-hop-sport-p-4409.html.

2. Co warto kupic, zeby moc wykonac czesc treningow w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no mozna zawsze jest co nimi robic tylko pamietaj ze zmiana obciazenia zawsze jest upierdliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no to fakt.... ale kurcze nie kupie sobie chyba oddzielnych ciezarkow, bo nie pomieszcze tego w chacie.....chyba ze kupie dwa mniejsze zestawy, wtedy bede miala 4 gryfy i bedzie latwier zmieniac w czasie treningu.

a co warto jeszcze poza hantlami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pilke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium