SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limitations are only imagined!/ Rzezba start str.51/Finish str. 85

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97373

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
do parowozu mi blizej

Iza, ja jeszcze nie ogarnelam dokladnie jak wygladac maja te treningi od stycznia. Ale iwdziala ze sa 4 silowe. Da sie jakos kettle w to wlaczyc, czy bede musia odpuscic...? powiem szczerze, ze wolalabym jednak miec jakies kettelki i crossfity. Ostatnio zadbalam, zeby nie bylo machania zbednego...12kg mnie zabilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
bziubzius fajowo ze wrocilas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja własnei tobie i Unknow musze cos rozpisac mieszanego, bo w temacie przygotowania u wazs nie trzeba wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Bziubzius Ty to niezniszczalna jesteś

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Arphiel
troche zniszczalna jednak jestem
teraz dostalam okres i połknęlam juz dziś całe opakowanie ibupromu... i pół opakowania nospy.... trening odpuscilam.... poszłam pospacerowac

ale i tam min 4 beda w tym tygidniu

i bonus
bziubziusiowe plecy w budowie :)
troche otluscily sie jaby nie paczec, ale rosna chyba tez :P



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma to jak dobre gęste plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Bziu fajne plecki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Ładne

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
już wiem jak samej zrobić zdjęcie pleców bo kombinowałam i nic nie wychodziło A plecy bardzo fajne

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy - zielona :)

Następny temat

Przyspieszenie redukcji - prośba o pomoc :)

WHEY premium