SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbull61 - DT - droga do startu w MPJiW 2020 start masy, str 15

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Reszta badań... Prolka nie spodziewałem się że aż tak nisko...















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Także poza prolką obniżoną, podwyższone jest OB, Leukocyty i PSA niestety sporo.

Wie ktoś co może byc powodem zbyt wysokiego wyniku OB i Leukocytów ?

Czy jest coś, co sztucznie podbija PSA może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
podwyższone OB i Leukocyty to może być oznaka jakiejś infekcji, zresztą to że jeść nie możesz też jest podejrzane
norma PSA jest do 4, więc nie ma strachu
ale PSA i prolaktynę powinno się robić po 48h wstrzemięźliwości - jeżeli nie było to zachowane to warto kiedyś powtórzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
kabo9
podwyższone OB i Leukocyty to może być oznaka jakiejś infekcji, zresztą to że jeść nie możesz też jest podejrzane
norma PSA jest do 4, więc nie ma strachu
ale PSA i prolaktynę powinno się robić po 48h wstrzemięźliwości - jeżeli nie było to zachowane to warto kiedyś powtórzyć


Dzięki Kabo !
To skąd oni te normy biorą w takim razie ?

Akurat pokłócony z panną byłem, więc loozik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
może inaczej, norma tego labu jest akurat do dwóch i taki wynik jest uznawany za najlepszy, są też różne normy w zależności od wieku np 2,5 przed 50 rokiem życia
ale z dużym prawdopodobieństwem lekarz uzna każdy wynik poniżej 4 jak normalny i być może zaleci tylko ponowne badanie kontrolne

nie wiem też przypadkiem czy master jakoś nie oddziałuje na ten wynik wiec najlepiej by było mieć jakiś punkt odniesienia bez dodatkowych zmiennych
zbadaj za jakiś czas ponownie i zobaczysz czy się zmienia i w którą stronę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
nie kuś losu Pit, dupeczek i tak tu nie znajdziesz , a kolejne 7 zdjęć z numerem pesel, moze Ci się kiedyś odbić czkawką
usunąłem ten numer ale do 3 razy sztuka - nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
kabo9
może inaczej, norma tego labu jest akurat do dwóch i taki wynik jest uznawany za najlepszy, są też różne normy w zależności od wieku np 2,5 przed 50 rokiem życia
ale z dużym prawdopodobieństwem lekarz uzna każdy wynik poniżej 4 jak normalny i być może zaleci tylko ponowne badanie kontrolne

nie wiem też przypadkiem czy master jakoś nie oddziałuje na ten wynik wiec najlepiej by było mieć jakiś punkt odniesienia bez dodatkowych zmiennych
zbadaj za jakiś czas ponownie i zobaczysz czy się zmienia i w którą stronę



Dzięki Kabo za opinię ! Już zapisałem się do urologa. Niewykluczone, że będzie grzebane w dupie

Skontroluje jeszcze za tydzień, razem z estro, które nie powinno juz być zakłamane przez trena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Banan
nie kuś losu Pit, dupeczek i tak tu nie znajdziesz , a kolejne 7 zdjęć z numerem pesel, moze Ci się kiedyś odbić czkawką
usunąłem ten numer ale do 3 razy sztuka - nie bedzie


Eeee, dup nie szukam, moja mi w zupełności wystarczy, pod każdym względem

Bardzo dziękuję, będę pamiętał, aczkolwiek nie widzę tu ryzyka zbyt wielkiego akurat przy numerze pesel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No właśnie przed sekundą odpowiedziałem Za kilka minut będe miał też wyniki GH i IGF-1, także zobaczymy czy siedzi tam GH. Jestem podekscytowany oczekiwaniem na te wyniki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tobiasz Ziółkowski pierwszy Start 2020

Następny temat

Krzysiek - Kiedy jak nie dziś – Pierwszy start - 2019

WHEY premium