SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbull61 - DT - droga do startu w MPJiW 2020 start masy, str 15

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
prz1993
Chcesz powiedzieć, że ta szama chociaż w 80% pokryles założenia makro?? Jak tak, to mistrz jesteś, i może nawet na cheata Ci pozwolę


Chcę powiedzieć, że pokryłem 95% jak nie więcej. Wszystko liczone !
Nawet burgera próbowałem rozłożyć na czynniki pierwsze
Lody kupuje z jak najmniejsza ilością tłuczczu. Najlepiej wychodzi Big Milk Algidy śmietankowo-śmietakowy

Jedyna rzecz do której muszę się przyznać, to że zdarzało mi się, że w Pull leciało HC, bo czułem że potrzebuję. I tak szczerze mówiąc to czuje się bardziej styrany niż po Legs, pewnie ze względu na te hiper objętościowe serie MC i że nogi nie robione na 100% przez kolano i bez siadów...

Dziś wyślę raport z fotami z niedzieli, bo przez wyjazd nie miałem kiedy zasiąść do tego. Ale foty zrobione i wymiary zebrane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
monkey22
Pit czy ty czasem nie przesadzasz :P - o matko az mnie oczy rozbolaly a ja akurat na MC jestem i glodowych 2400 :) , pitole dopiero jak wskocze na mase za 2 tygdonie to znów twój dziennik odwiedze hehe ..pzdr


Hahaha, przepraszam
Czemu tak mało kcal Monkey ?
Zaglądaj, obiecuję, że od dziś już tylko cyc z kury i ryż !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pitbull61

Lody kupuje z jak najmniejsza ilością tłuczczu. Najlepiej wychodzi Big Milk Algidy śmietankowo-śmietakowy

najlepsze makro mają coldino bakaliowe z netto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
az człowiek się głodny robi jak patrzy na te fotki. Fajne jest to ze. czasy suchego ryzu z. suchym kurczkiem minęły;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
pitbull61
monkey22
Pit czy ty czasem nie przesadzasz :P - o matko az mnie oczy rozbolaly a ja akurat na MC jestem i glodowych 2400 :) , pitole dopiero jak wskocze na mase za 2 tygdonie to znów twój dziennik odwiedze hehe ..pzdr


Hahaha, przepraszam
Czemu tak mało kcal Monkey ?
Zaglądaj, obiecuję, że od dziś już tylko cyc z kury i ryż !!!
mini cut 5 tygodni sobie robię i od zera 3000 obciąłem 20% a że byłem na masie na 3400 to minusy 1000 więc pierwsze dwa tygodnie było ciężko:) . Nauczyłem się na błędach z poprzednich mas że nie ma co na siłę ciągnąć masy i chciałem MC przetestować pierwszy raz w życiu .( Jak narazie super zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
DJ_DoDo
pitbull61

Lody kupuje z jak najmniejsza ilością tłuczczu. Najlepiej wychodzi Big Milk Algidy śmietankowo-śmietakowy

najlepsze makro mają coldino bakaliowe z netto


No nieźle wychodzą, 1g tłuszczu mniej niż Algidy, ale węgli znaaaaacznie mniej (białka też), co sprawia, że można by ich więcej wciągnąć po treningu
Pytanie tylko jak smakują.. ? bo to musi odbijać się na smaku przy tak małej ilości ww..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
arturl1986
az człowiek się głodny robi jak patrzy na te fotki. Fajne jest to ze. czasy suchego ryzu z. suchym kurczkiem minęły;p


Jasne, nie ma sensu aż tak się katować, makro musi się zgadzać i tyle. Ważne, aby w większości nie pochodziło tylko z syfnego, przetworzonego żarcia

monkey22
pitbull61
monkey22
Pit czy ty czasem nie przesadzasz :P - o matko az mnie oczy rozbolaly a ja akurat na MC jestem i glodowych 2400 :) , pitole dopiero jak wskocze na mase za 2 tygdonie to znów twój dziennik odwiedze hehe ..pzdr


Hahaha, przepraszam
Czemu tak mało kcal Monkey ?
Zaglądaj, obiecuję, że od dziś już tylko cyc z kury i ryż !!!
mini cut 5 tygodni sobie robię i od zera 3000 obciąłem 20% a że byłem na masie na 3400 to minusy 1000 więc pierwsze dwa tygodnie było ciężko:) . Nauczyłem się na błędach z poprzednich mas że nie ma co na siłę ciągnąć masy i chciałem MC przetestować pierwszy raz w życiu .( Jak na razie super zadowolony


No mnie też to czeka niebawem na bank, choć po początkowym podlaniu teraz jakby się unormowało i wydaje mi się, że idzie to w dobra stronę
A jak waga i wymiary, mocno na plus, a w zasadzie na minus ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
pitbull61
arturl1986
az człowiek się głodny robi jak patrzy na te fotki. Fajne jest to ze. czasy suchego ryzu z. suchym kurczkiem minęły;p


Jasne, nie ma sensu aż tak się katować, makro musi się zgadzać i tyle. Ważne, aby w większości nie pochodziło tylko z syfnego, przetworzonego żarcia

monkey22
pitbull61
monkey22
Pit czy ty czasem nie przesadzasz :P - o matko az mnie oczy rozbolaly a ja akurat na MC jestem i glodowych 2400 :) , pitole dopiero jak wskocze na mase za 2 tygdonie to znów twój dziennik odwiedze hehe ..pzdr


Hahaha, przepraszam
Czemu tak mało kcal Monkey ?
Zaglądaj, obiecuję, że od dziś już tylko cyc z kury i ryż !!!
mini cut 5 tygodni sobie robię i od zera 3000 obciąłem 20% a że byłem na masie na 3400 to minusy 1000 więc pierwsze dwa tygodnie było ciężko:) . Nauczyłem się na błędach z poprzednich mas że nie ma co na siłę ciągnąć masy i chciałem MC przetestować pierwszy raz w życiu .( Jak na razie super zadowolony


No mnie też to czeka niebawem na bank, choć po początkowym podlaniu teraz jakby się unormowało i wydaje mi się, że idzie to w dobra stronę
A jak waga i wymiary, mocno na plus, a w zasadzie na minus ?

Powiem ci że bardzo dobrze jak na razie - po 3 tygodniach MC poszło okolo 0.5 kg ( srednia z 4 ostatnich dni na czczo do sredniej z ostatnich 5 dni masy na czczo ) - wymiary bez zmian - tylko brzuch leci idealnie , ogólnie nie podlalo mnie duzo na tej mase ( bo cały czas kaloryfer był widoczny )więc myśle że będzie w tym roku lepiej jak w poprzednim - tym bardziej ze zapisalem się na szkolenie do Polskiej Akademi Sportu i pasuje żeby nie było wstydu więc forma i wiedza musi się zgadzac - już nie pamiętam kiedys tak ksiązki i artykułu czytalem jak teraz hehe : )



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-01-30 18:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
No to elegancko ! U mnie niestety "na luzie" naczczo nic nie widać Ale, przyjdzie czas, by Znowu wyszło na wierzch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tobiasz Ziółkowski pierwszy Start 2020

Następny temat

Krzysiek - Kiedy jak nie dziś – Pierwszy start - 2019

WHEY premium