SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pitbull61 - DT - droga do startu w MPJiW 2020 start masy, str 15

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
prz1993
To w czym problem? Mieszasz z innym saa który dobrze wchodzi.


No zrobię tak, choć nie wiem czy to coś da.
Myślę o 0,5 cypio i 0,5 deki. Jest sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Aaaa i chyba skończy się na wbijaniu i odciąganiu z uda. Jakie igły najlepiej do tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
pitbull61

Odnośnie dyskusji o sally, to skoro jest ten okres półtrwania (4h) to biorę to pod uwagę i staram się dzielić dawki. To już każdy musi sobie sam ocenić jak bardziej warto

w tym arcie co wkleiłem, okres był podany już trochę inny
Okres półtrwania: podany doustnie 6-8 h,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Banan
pitbull61

Odnośnie dyskusji o sally, to skoro jest ten okres półtrwania (4h) to biorę to pod uwagę i staram się dzielić dawki. To już każdy musi sobie sam ocenić jak bardziej warto

w tym arcie co wkleiłem, okres był podany już trochę inny
Okres półtrwania: podany doustnie 6-8 h,


Kuba, okres półtrwania sally w osoczu wynosi 4-5h po podaniu doustnym, a szczyt ma po 2h z tego co czytałem, także przyjęcie 4h wydaje się optymalne imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
pitbull61
Banan
pitbull61

Odnośnie dyskusji o sally, to skoro jest ten okres półtrwania (4h) to biorę to pod uwagę i staram się dzielić dawki. To już każdy musi sobie sam ocenić jak bardziej warto

w tym arcie co wkleiłem, okres był podany już trochę inny
Okres półtrwania: podany doustnie 6-8 h,


Kuba, okres półtrwania sally w osoczu wynosi 4-5h po podaniu doustnym, a szczyt ma po 2h z tego co czytałem, także przyjęcie 4h wydaje się optymalne imo.


Przepraszam, że trochę nie pisałem, ale jak wiecie w domu nie mam kompa, a od środy walczyłem ze stanem zapalnym i gorączką.
Na szczęście się udało, szczegóły w wypisce. Trening pierwszy był dopiero w sobotę, także wrzucę żarło z reszty dni i wypiskę z soboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
W sumie to się zastanawiam nad sensem bicia tego, skoro masz takie sajdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
FighterX
W sumie to się zastanawiam nad sensem bicia tego, skoro masz takie sajdy.


Tez się nad tym zastanawiałem i byłem już bliski podjęcia takiej decyzji, ale robi robotę, naprawdę i szkoda odstawiać, stąd szukałem rozwiązania i chyba je znalazłem. W piątek była kolejna iniekcja, tym razem w poślad i zero bólu póki co. Napisze w wypisce jaki zabieg zastosowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
CHOROBOWE

TRENING

Klata + brzuch

Wyciskanie sztangi pozioma (rampa 3powt.)

40x3
50x3
60x3
70x3
80x3
85x3
90x3
60x20

Wyciskanie sztangi skos

60x8
60x8
60x8

Rozpiętki hantle

20x10
20x10
20x10

Butterfly

55x15
55x15
55x15

Krzyżowanie linek wyciągu stojąc

10x10
10x10
10x10

Brzuch 20min





DIETA



























KOMENTARZ

No niestety rozyeabał mnie ten stan zapalny i gorączki do 39 stopni dochodziły.
Bula na udzie była już nieźle wyrośnięta, doszedł też rumień, także byłem już praktycznie pewien, że będzie cięcie..
Zorientowałem się w pewnym momencie jednak, że zamiast Majamilu łykałem Milgammę
To chyba przez te gorączki. Także zapodałem solidne dawki dzienne Majamilu i praktycznie na dzień dzisiejszy już nic nie zostało, lekko czuje jeszcze miejsce, ale buli nie ma, chodzić normalnie też mogę

Postanowiłem też rozcieńczyć to trochę, bo naprawde szkoda by mi było odstawiać teraz, choć jak to nic nie da - bede musiał.
Wygląda na to jednak, że dało, bo ostatni strzał robiłem w piątek w poślad i zero oznak.
Do 1ml x-600 dodałem 05ml cypio i 0,5ml deki. Weszło gładko, nie chce zapeszać, ale wygląda na to, że pomogło. No i zwiększyłem higienę iniekcji, bo muszę przyznać, że trochę to zaniedbywałem.

To tyle w tym temacie.

Dieta jak widzicie w większości LC, w piątek tylko zrobiłem trening, więc leciały węgle..
Ta pizza to wczoraj po 2h basenu. Obiecałem córeczce, więc nie było wyjścia

Dziś leci też pierwszy strzał GH. Będę leciał protokołem jak Przemo rozpisał u siebie, czyli 2,5j pre i 2,5j post wo.
Te post wo to od razu po treningu walisz Przemo ?
Po 10 dniach robię badania GH i IGF. 4h po strzale, także zobaczymy co to warte. Jeśli będzie git, robię zapas na rok. W okresie masowym może podbije dzienną dawke do 10j, zobaczymy.

Co do formy, to mimo choroby progres i tak jest widoczny z dnia na dzień. Chyba rozhulał mi się już piecyk poprostu.
Kilogramy leca powolutku, za to sylwetka zmienia się wizualnie dużo szybciej, także chyba w miarę niezły recompik wychodzi aktualnie.
To cieszy, bo wage i tak mam kocią i nie chętnie już patrze na ubytki kg na wadze

Dziś plecy i cardio 60min.
Od jutra wracam do codziennego cardio z rana. Ma być sqwysyńsko sucho i będzie. Daję sobie jeszcze z miesiąc max do zejścia do koło 6%.
Myślę, że nastąpi to duzo szybciej.

Zdjęć nie wrzucam na razie, bo ta skóra na brzuchu, a w zasadzie na około pępka głównie i pod psuje cały efekt wizualny, a nie chciałbym, abyście zabrudzili sobie moi drodzy monitorów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21577 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870690
Wiesz co nie tak od razu, na spokojnie chwilę rozciągania, prysznic, i dopiero schodzę na dół na szamę, i wbijam gh i slin. Za 5 min jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
prz1993
Wiesz co nie tak od razu, na spokojnie chwilę rozciągania, prysznic, i dopiero schodzę na dół na szamę, i wbijam gh i slin. Za 5 min jem.


Dzięki, tak tez zrobiłem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tobiasz Ziółkowski pierwszy Start 2020

Następny temat

Krzysiek - Kiedy jak nie dziś – Pierwszy start - 2019

WHEY premium