SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Dobrze, że już obejrzałem ;). Dzięki za wpisy. Mam już obie maszyny. Wyciąg wygląda na naprawdę dobrą robotę. Natomiast będę mógł go złożyć dopiero w sobotę. Przywodziciel też solidny ale jedna wajcha chodzi b ciężko, no nic. Trza było dać parę stów więcej ;). Natomiast przywodziciele po kilku seriach zmasakrowane. Jednak linka to nie to samo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
kwachor
Za to postanowiłem, że wezmę jeszcze z olx przywodziciel/odwodziciel z olimpu. Jednak na linkach to nie to samo i jak te przywodziciele chce mieć sporo większe to trzeba tej maszyny :).

To co Łodzianin, pomagasz wnosić ? Po podobno ta maszyna waży koło 300kg ;).


Kolezka mnie poprosił kiedyś o pomoc jak kupił kilka bieżni do siłowni, jakie to jedt ciężkie %%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
a z Waldim co, cisza?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
shinare
a z Waldim co, cisza?


z Waldim to ciężki temat - dzisiaj poskładam do końca ten wyciąg to się wypowiem co i jak - ale "zapomniał" kilku części - nie mówie już, że stos, który dostałem - był w wersji "zrób to sam" - obdarty, gdzieniegdzie rdza, brudny - dostałem farbe w puszcze .
koniec końców będzie dobry, ale nie warte to tej forsy, którą ode mnie wziął + nerwów, gonieniem za nim jak za dzieckiem - no i tyle niedociagnięc przy tym zamówieniu to głowa mała...
inny szczegół z tego zamówienia: sztabki ponumerował od 1 do 22, do transport nałożył na pręt tak, że 22 było u góry, a 1 na dole.
No to ja zakładam tak - i co, patrze oczka nie pokrywajasię finalnie ze sztabkami .
Czeka mnie przekłądanie tego w druga stronę *_*.
Trza było sobie nowego HESa kupić, to finalnie bym tylko pare stów dopłacił


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-12 18:55:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94523 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
Nie zawsze jakieś uzywki/samorobki wychodzą taniej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
MASA 168dzień


CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC !


waga: ~101

Mała aktualizacja po 10dniach
Pojawiło się sporo fajnych treningów, wręcz idealnych (takich 6/6), reszta solidne 5/6.
Za wagą małe backpumpsy, ale nie takie jak miałem po wakacjach przy 97kg
W poprzednim tygodniu mimo wszystko było trochę stresu z tymi maszynami, i taka p******ła a czuć już było to w jakości snu - jak bania pracowała podświadomie i rokminiała, czy sasiedzi się nie oburza, czy to się zmieści, etc etc.

Dziś trening pleców - gdzie sporo mam rozpisane wyciągów - efekt posiadania dobrego wyciągu - trening szybszy o dobre 30min, plery nabiote jak nigdy!
wyciąg faktycznie chodzi jak złoto - to trzeba przyznać, jest pare fajnych rozwiązań - mocne oparcie pod nogi daje bardzo pewną pozycje. Fajnie jest też rozwiązany dolny wyciag z wysuwanym ramieniem, przez co całośc jest naprawdę dośc krótka a funkcjonalna.
Przełożenie jest chyba takie jak mówił Waldi - 1:1 - i tu faktycznie po roku spędzonym na wyciągu na jednej prowadnicy metalowej, ale mając w pamięci te wyciągi z komercyjnych siłowniu to chyba tylko na Kuźni Łódź wyciagi SEWIMu dorównują temu odczuciu!

mam też uchwyty (przedostatni i dwa małe z tego obrazka) - no i wreszcie wszystko się zazebia

dwa to wreszcie dropy wchdoza tak jak trzeba ;)




Przywodziciel/odowdziciel - do tej pory robiłem 1 nóz na line ale to nie to sam oco maszyna - do tego mase czasu na plus!

A tak wygląda wyciąg:






Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-14 18:40:56

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-14 18:42:06

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-14 20:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Nieźle to wygląda. Ja sobie zadaję pytanie jak Ty mieścisz taką ilość sprzętu na takim metrażu? Z tego co pamiętam była też tam maszyna do wiosłowania, do unoszeń na boki, klatka rack. Jeszcze trochę i możesz publiczną siłkę otworzyć taki klimat jak z przełomu lat 90/2000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Wyciąg petarda, jaka kasa za niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
StrongSFD
Wyciąg petarda, jaka kasa za niego?

Prawie jak za nowego Hesa ;). No ale sprzęt nie domowy, czy półprofesjonalny, ale klasy profesjonalnej.
Jak myślisz o kupnie, to celowalbym w używke Hesa, wtedy 2-2,5k.


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-15 12:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Polskikoks
Nieźle to wygląda. Ja sobie zadaję pytanie jak Ty mieścisz taką ilość sprzętu na takim metrażu? Z tego co pamiętam była też tam maszyna do wiosłowania, do unoszeń na boki, klatka rack. Jeszcze trochę i możesz publiczną siłkę otworzyć taki klimat jak z przełomu lat 90/2000

Wykorzystuje różne wnęki, u mnie to stary blok, a piwnicą to pólschron ;)


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2022-03-15 12:28:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium