SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Jestem w połowie urlopu i strasznie ciśnie mnie na siłkę. No ale trzeba wytrzymac ;). Dziś nawet ziomkowie granie w kosza odmówiłem, jak obijać się to obijać. No może jutro trochę drążka i dipów zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Z tego co czytałem osoba aktywna na codzień i ćwicząca na codzień to podczas urlopu powinna odpoczywać również z aktywnością fizyczna , bo nie robiąc nic będzie tylko gorzej :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
No wiesz, ja aktywność przy dwójce dzieci i tak mam :). A druga sprawa, jak byłem w szpitalu, 10dni miałem off, tylko spacery. Wyszedłem na tym w perspektywie następnych 2miesiecy bdb :).
Tu czystej przerwy będzie tylko 6dni, a i w tym wpadnie sesja taka 30min na drążku i dipach z CC więc idealnie


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-06-22 19:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Wczoraj 25min rozruchowego treningu. Drążek, diody, pompki, brzuszki. Tak nabiło, że na chwilę zrobiłem się o 30%wiekszy ;).

Paradoks tych unijnych siłowni, tu też jest to badziewie z unijnych dofinansowan. Nikt na tym nie ćwiczy. A trening zrobiłem... Na placu zabaw ;).

Dziś rower, waga rano koło 96, więc bez większych zmian mimo jedzenia pod korek 3x dziennie.
Uch. Już tęsknię za ryżem i kurą .
Coś czuję, że pierwsze 4-5tyg to będzie wyjątkowo łatwy po takim obżarstwie ;)









Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-06-24 11:39:35

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-06-24 11:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Forma fajna
Wypoczywaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890

MASA - mini podsumowanie

waga: ~98kg
pas 88cm
bic: 44cm
noga: 67,5cm

to tak ogólnie - wiadomo jest tlusto - ale nie tak tłusto jak to było po poprzedniej masie./
17kg na plus od końca redukcji
pare kg wody (2-4?), pare kg mięsa (3-5?) no i smalec
ale to na TRT

REDUKCJA(może rekomp?)
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC!


T w góre
M się pojawia "i tyle z magii"


Trening tylko z małymi zmianami.

- Nogi będa robione lekko z plecami (wyciąg z góry) 2x/miesiąc na komercyjnej siłowni
- plecy, zesatw z martwym ciągiem beda uzupełnione o 1 ćwiczenie na 2jki
- zamniast 2sesji cardio wpadnie interwał +cardio

makro od kilku dni trzymam już "redukcyjne":
400ww/30t DT
240ww/50t dnt

Po wakacjach (6dni przerwy) i kilku dniach treningowych już w PL wyglada to tak:
Wody i fatu sporo no ale umiarkowany odpoczynek = umiarkowane konsekwencje











Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-06-30 13:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Po to jest urlop

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
REDUKCJA(może rekomp?)
DZIEŃ 10
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC!


Waga: ~97kg
waga taka sama, ale jakosc ewidentnie lepsza z każdym dniem, w środe z raportem dam pewnie zdjęcia.
Siła też ciekawie rośnie, aż jestem zaskoczony, bo już przebijam to co przed przerwą. Pewnie zagrało tu samo odbicie po dobrze przejedzonej przerwie no i UP ciemnej strony mocy ;)

W piątek umówiłem się do T-sting, łódzkiego ośrodka, pracy nad mobilnością etc. Chce zobaczyć co w trawie piszczy, tzw jest bdb i sporo sam się naprawiłem, ale sam to sam. Osoba z zewnątrz mnie przepatrzy :) - myślę, że ustawienie biodra mogłoby być lepsze



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-05 11:19:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
kwachor
REDUKCJA(może rekomp?)
DZIEŃ 10
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC!


Waga: ~97kg
waga taka sama, ale jakosc ewidentnie lepsza z każdym dniem, w środe z raportem dam pewnie zdjęcia.
Siła też ciekawie rośnie, aż jestem zaskoczony, bo już przebijam to co przed przerwą. Pewnie zagrało tu samo odbicie po dobrze przejedzonej przerwie no i UP ciemnej strony mocy ;)

W piątek umówiłem się do T-sting, łódzkiego ośrodka, pracy nad mobilnością etc. Chce zobaczyć co w trawie piszczy, tzw jest bdb i sporo sam się naprawiłem, ale sam to sam. Osoba z zewnątrz mnie przepatrzy :) - myślę, że ustawienie biodra mogłoby być lepsze




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-07-05 11:19:17


Nie znam,daj znać czy warto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
REDUKCJA(może rekomp?)
DZIEŃ 12
CIEMNA STRONA MOCY - ZWIEKSZAMY MOC!


Waga: ~97kg

Obiecałem to daje - nic specjalnego - troche wody/fatu zeszło po wakacjach. Zobaczymy jak z makro po raporcie.






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium