SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
To ja teraz mam remont balustrad w moim bloku i podczas treningu po piwnicy kręci mi się cała ekipa remontowa, bo tam trzymają narzędzia i materiały ale żeby nie było, że narzekam. Mi tam w tych warunkach ćwiczy się bardzo dobrze i pozwala to podtrzymać formę bez patrzenia kiedy otworzą siłownie. A ten spokój co teraz mam na treningu jest bezcenny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Dokładnie:
- spokój
- brak strat czas na dojazd
-kolejna sprawa, że nie denerwuje mnie widok osób obijających się na siłowni
- klima, nie lubiłem bardzo, czasem aż za mocnej klimy.
- nie muszę śledzić mediów i wyczekiwać, aż łaskawie zrobią coś z siłowniami
- mogę mieć sprzęt jaki chce
- mogę latać bez koszulki
- nie ma spiny z nagrywaniem, czy podglądem na aparacie serii


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-05-11 13:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
A co tutaj mamy?


No i pozdro od Waldzia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
hehe, no to musze kogoś zgarnąć do dźwigania jutro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Swój sprzęcik teraz to wygrana na loterii

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Fakt - brak możliwości oglądania co inni wyczyniają na siłowni to też duży plus ale jeszcze większy to można sobie sztywno zaplanować trening, bez obaw, że ktoś Ci zajmie sprzęt w momencie, gdy chcesz robić ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Polskikoks
Fakt - brak możliwości oglądania co inni wyczyniają na siłowni to też duży plus ale jeszcze większy to można sobie sztywno zaplanować trening, bez obaw, że ktoś Ci zajmie sprzęt w momencie, gdy chcesz robić ćwiczenie.

kiedyś odbijam pod smitha, bo dopiero gośiu co zajął.
Ile serii jeszcze?
- robie trening 10x 10

-------------------------
Sprzet u mnie - troche się natachaliśmy, ale nawinął się akurat kolega co z przeprowadzkach robi - niestety - troche tapicerki obtarłem ;/

druga sprawa, akurat dziś, jak wszystko rozgrabiłem po korytarzu, dozorca zaczął zamiatać piwnice,a robi to raz na 6miesiecy ;)
Fakt, i dał cynk do administracji, że ktoś sobie siłowni tu robi - pogadałem z nim, niby spoko, ale zobaczymy czy nie każą mi tego za parę tygodni wtachać do piwnict

A z ciekawostek, waga w 8dni - 4kg w dół, ale śpie nagle lepiej, już nie pocę się jak śwnia w nocy, no zobaczymy co Wiktor na to.


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2021-05-12 11:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Devolume - 1-2tygodniowy minicut
8dzień/14

waga: ~95

No i na ostatni tydzień jeszcze ścinka kcl .
Fakt śpi się lepiej, coś tam o dziwo wyłazi - woda zeszła może też troche fatu się urywa - zobaczymy za tydzień :).
Dziś trening PULL - okaże się jak maszyna od Waldiego wchodzi ,a wczoraj ruszyłem kilkanaście ruchów i wiem, że dół najszerszych jak malina od tego pali !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5726
kto cie prowadzi jesli mozna wiedziec ?

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Turbo94
kto cie prowadzi jesli mozna wiedziec ?


Wiktor Gryboś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium