SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Pięknie Ci ta redukcja wyszła. Po nogach wcale nie widać takiego spadku rozmiartu - magia niskiego bf-a.

Klimat siłki jak z Animala Sam zanim poszedłem na pierwszą publiczną siłownię dźwigałem przez 4 lata na strychu na wsi w podobnej scenerii, także mam wielki sentyment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Polskikoks
Pięknie Ci ta redukcja wyszła. Po nogach wcale nie widać takiego spadku rozmiartu - magia niskiego bf-a.

Klimat siłki jak z Animala Sam zanim poszedłem na pierwszą publiczną siłownię dźwigałem przez 4 lata na strychu na wsi w podobnej scenerii, także mam wielki sentyment

Dzięki!
No też nie ma co na tą miarkę totalnie patrzyć, więcej już powie progres na sztandze z taką samą techniką.
A najlepiej niech ocenia osoba z zewnątrz np trener.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Po 2tygodnaich testów, i sprawdzania regeneracji na obecnym planie:
1. dzień legs jest bdb
2. dzień pull - może zamaist drążka dałbym wyciąg jednorącz, chociaż w jednym zestawie
3. PUSH/arms - widzę że nie mogę np robić dipsów w dniu ramion a za 3dni treningu push.
4. kolejna sprawa - brakuje tego profilu ruchu wyciągu na barki, czy na triceps.

Dlatego pojawi się wyciąg, już jutro będzie u mnie :)




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-12-01 09:09:24

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-12-01 09:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
U mnie póki co bez zmian w diecie, walczyliśmy przez parę dni z odbiciem po Sally. Potas wrócił, dodatkowo soliłem po 5-7g do posiłku!
No długa redu to i głowa i smak siada, byle przydusić apetyt. Waga wystrzeliła prawie 4,kg 4dni po raporcie. Ale po korektach w nawodnieniu, spożyciu potasu i sodu +pokrzywa jest obecnie tylko 1kg na plus. Sylwetka po tych zawirowaniach wygląda już ok.
Jak stanie koło 82kg za parę dni to mamy coś dorzucić. No i fajno, nie mogę się doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94601 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
kwachor
I tak to wygląda w wersji "panoramicznej"





Klasa!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
lodzianin1
kwachor
I tak to wygląda w wersji "panoramicznej"





Klasa!!!!


dzięki ! :)
Dziś Tom Platz namówił mnie na dodatkowe 8 powtórzeń w prostowaniu

Swoją drogą, niedługo pokaże cały plan, lub będę dawał wypiski tez z treningów - może jakieś filmy - po prostu chce już mieć wszystko dograne i powtarzalne na 100%. Jutro będzie z rana wyciąg, więc mogą być jeszcze małe korekty przy barkach/plecach i na pewno ramionach - tak , żeby regeneracja się zgadzała.


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-12-02 21:17:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
Dziś trening wyjątkowo o 8rano, po śniadaniu BT, ćwiczyło się bardzo dobrze, ale biorąc pod uwagę cardio na czczo przed 6 to ssanie załączylo się kosmiczne. Potreningowy 300bialek jaj, wpc, 100g ww z płatków ryżowych zniknął w 60minut!
Do tego waga łazienkowa się w końcu popsuła, a ja miałem czekać na spadek wagi przed podbitka ;).
Masy jeszcze nie ma ale fotki są ;)








Zmieniony przez - kwachor w dniu 2020-12-03 13:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tutaj to mnie jeszcze nie było :D
Super weszła redu :P A tem posiłek to chyba w 60s zniknął a nie minut :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
winterR
Tutaj to mnie jeszcze nie było :D
Super weszła redu :P A tem posiłek to chyba w 60s zniknął a nie minut :P

Tak ;). Wpadaj, ja też siedzę w piwnicy i powiem ci, że już na komercyjna nie wracam .
Swoją drogą mój rodzinny dom to Złoczew ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Pewnie że będę :D
Oo popatrz to kawałeczek do mnie, a na Broszki jezdzilismy na imprezy :D dobre czasy niby częściej na Białą ale Broszki też często wpadały :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

WHEY premium