SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Dopiero w lipcu 2009

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Podobno jest, tak znajomej w WKU powiedzieli jak się pytała o tą szkołe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
To wprowadzili ją w błąd bo teraz są tylko kursy podoficerskie dla st.szer posiadających kwalfikacje medyczne
Jestem na bierząco bo kumpel tam idzie 10.12

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
witam! dowiadywalem sie w WKU a tam dzwonili do SPSMed Lodz iz jest nabor.
ale mam inne pytanie dotyczace tej oto szkoly gdyz w niej oprocz "standardowych" testow jest rowniez test z wiedzy ogólnomedycznej czy orientuje sie ktos mniej badz wiecej na czym polega ile pytan czas i zakres wiedzy itp

dzieki


p.s. http://www.edukacjapl.pl/wynik_wyzsze_uczelnie.php?id=74

Zmieniony przez - hidalgo4 w dniu 2008-11-28 10:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
ok ale teraz konkretne moze prozaiczne pytanie pewnie zostane zbluzgany za lenistwo ale coz...

czy jest jaka okreslona kolejnosc wykonywanyxch cw na tescie z WF??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Podział na "salce" zależy od prowadzącego egzamin bieg 3000m jest zawsze ostatni.

W zależności do jakiej konkurencji podejdziesz taką będziesz zdawał


Ja zawsze lece schematem 10x10 ,podciąganie,brzuszki

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
dzikei za odp i podpowiedz Twoj schemat jest dobry stwierdze bardzo dobry obciazasz na przeminnie partie miesniowe co zwieksza szanse na lepsze wyniki ... oby mozna sobie wybrac haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Żeleś, jestem teraz w drugiej klasie technikum,i planuje w przyszłości iść na studia oficerskie, uczę się średnio a sprawnościówkę zamierzam zadać na jakieś 80%+. Czy mam szanse?? ile przeciętnie jest na jedno miejsce chętnych, i do czego poradziłbyś mi się przyłożyć już dziś żebym się dostał na oficerkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Tego nikt nie wie ilu będzie kandydatów ale popracuj nad sprawnościówką i będzie dobrze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Żeleś pisałeś, że do OSŻW w Warszawie jest trudno się dostać, a masz jakieś info czy są problemy w OSŻW w Mińsku Maz?Mam licencjata znam angielski wzrost odpowiedni końskie zdrowie i kondycję.Do czego mogą się przyczepić?Wiesz może z jakich powodów najczęściej odrzucają kandydatów to tego typu jednostek?I na czym tak na prawde polega służba w OSŻW w misjach poza granicami kraju bo to jest moim celem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium