SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
A czy okulary przeszkadzają w dostaniu się na podoficerkę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
niee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Nawet jakbym chciał pójść na profil ogólnowojskowy(desantowo-szturmowy) we Wrocławiu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
nawet jak, w niczym nie powinno ci to przeszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Mam małe pytanko, ponieważ pani z WKU w Kołobrzegu trochę zbiła mnie z tropu. Zadzwoniłam z pytaniem z czym mam zgłosić się do WKU w sprawie badań itp. a ona powiedziała mi,że tam nie muszę nic składać tylko najpierw złożyć podanie do SP i wtedy oni będą się ze mną kontaktować co do komisji i badań. Wydawało mi się, że ta procedura przebiega inaczej ale może się mylę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
miyoshi,

jeśli wybierasz się do którejś ze szkół podoficerkich to procedura jest bardzo prosta:

Osoba ze środowiska cywilnego ubiegająca się o powołanie do służby kandydackiej składa w terminie do 31 marca 2009 (decyduje data stempla pocztowego), wniosek bezpośrednio do Komendanta Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych, załączając wymagane dokumenty (w wyjątkowych przypadkach wymagane dokumenty można dostarczyć najpóźniej w dniu egzaminów).

Po złożeniu wniosku wraz z wymaganymi dokumentami, Komendant SPWLąd. informuję o tym fakcie Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień, pod które podlega osoba składająca wniosek. Komendant WKU, kieruje taką osobę do Terenowej Wojskowej Komisji Lekarskiej oraz do Wojskowej Pracowni Psychologicznej. Wyniki tych badań Komendant WKU przesyła do Komendanta SPWLąd. Poznań.

Podsumowując: składasz wniosek do podoficerki o przyjęcie do szkoły, tam Komendant szkoły informuje o tym Twoje WKU, a one się z Tobą kontaktują i zapraszają na badania.

Wszycho :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Witam wszystkich, jestem pierwszy raz na tym forum mam kilka pytań i będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje i pomoc. Czy jest jakiś limit wiekowy aby zdawać do szkoły podoficerskiej, jak wygląda egzamin sprawnościowy chodzi mi tutaj o oceny i limity czasowe. Mam wykształcenie wyższe kierunek ekonomia i administracja, specjalność ochrona granic państwa, stopień licencjat. Prawo jazdy kat. B posiadam poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową o klauzuli ,,ZASTRZEŻONE" i zaświadczenie o tym kursie, kurs dotyczący zapobiegania atakom terrorystycznym zamachom bombowym -jest to takie przeszkolenie przez firmę która prowadziła w mojej poprzedniej pracy poza tym licencje ochrony drugiego stopnia i pozwolenie na broń do celów służbowych czy to coś daje przy startowaniu do niej.

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
jedi13 od razu na oficerkę startuj a nie na podoficerkę, tylko się zmarnujesz, to tak jakbyś się w rozwoju cofnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Przecież ma licencjat, nie może startować na oficera póki co. Podobno od przyszłego roku będzie można ale kto wie, w MONie ostatnio szybko zmieniają zdanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 311
Witam. Mam pytanie. Jeśli złożę papiery do Szkoły Podoficerskiej i w jeszcze jedno miejsce, a później okaże się, że dostałem się w oba miejsca i pójdę do tego drugiego to w SP mnie automatycznie skreślą? Czy sam muszę im wtedy przekazać, że rezygnuję. Wyciągną z tego jakieś konsekwencje? Odpowiedzcie jak znacie odpowiedź. Chce składać podanie do Straży i Podoficerki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium