SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Ile teraz jest miejsc nie wiem zależy od szkoły
A zazwyczaj się pracuje od pn-pt a jak coś dłużej lub w weekend możesz potem odebrać dni wolne

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
A jak są poligony to wtedy jakoś dodatkowo coś płacą czy może też do odebrania?

Tak to za***iscie, robota po 8 godzin, pn-pt, na jedną zmianę heh

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Czyli sprawa jest jasna. Szkoła = kontrakt = praca. Możesz zdradzić jak wygląda nauka i życie w podoficerce? 6bdsz mnie interesuje, stawiam na Poznań!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Za poligony masz dodatek tzw.diete ok 23,5zł za dzień a dni ustawowo wolne masz do odbioru

Na szkole proste 7:30 apel poranny
8:00-14:30 zajęcia
14:40 apel popołudniowy
15:00 obiad
16-17:40 zajęcia popołudniowe
21:30 apel wieczorny
22:00 capstrzyk (spać)

W czasie "wolnym" sprzątanie rejonów i nauka własna

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
prosze o podpowiedz, jakie szkoly wojskowe sa w warszawie?

mam srednia 5.1 ale nie pisze atematyki i fizyki na maturze wiec nie dostane sie do szkoly oficerskiej;/ ani na WAT;/
co innego moge wybrac?
wiem juz ze to szkola podoficerska, a mam szanse na dalszy rozwoj po szkole po tej szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
A ja gadałem ostatnio z dwoma koleżkami co niedawno wyszli z wojska(ZSW). Chlopaki zdecydowanie odradzali mi podoficerkę. Mówli, że sporo osób, które znają tego wyboru żałuje. Idą na zawodowych, ale jako st. szeregowi. Mówią, że kapral ma po prostu przeyebane i tyle. Jak ktoś z podwładnych coś odpier.doli to zbiera za to podoficer dyżurny. Nic tylko ciągłe zyeby od oficerów się zbiera. I że kaprale o wiele częściej mają różne służby, poligony itp. Jednym słowem przyebana fucha. Ale to zdanie tych koleżków. A wiadomo różnie to bywa, są różni ludzie wszędzie.

Ja po nowym roku(jeśli będzie można) być może będę startował jako st. szeregowy i wtedy zobaczę jak to wygląda itd. Jak mi się spodoba i będę pewien, że chcę być kapralem to wówczas odejde do cywila i będę próbował do podoficerki do Poznania.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
a wiecie jakie sa szkoly w warszawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
powiem tak chcem isc do wojska po szkote ponadgimnazjalnej, ale nie wiem gdzie jest fajnie... i gdzie moge isc;/ ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
A czytałeś początek tematu gdzie pisałem o warunkach przyjęcia i kierunkach SPWLąd? bo tam było jakie i gdzie są.

Tank nie ******l że kapral ma prze***ane bo to nie prawda każdy żołnierz ma swój KZOS(kompetencyjny zakres odpowiedzialności szkoleniowej) odpowiedni do stopnia i stanowiska i jeśli się z niego wywiązuje to napewno nie ma prze***ane, ciężko to mają ci co nic nie potrafią i niechcą się nauczyć albo w ch... walą zamiast robić co do nich należy , nie siej propagandy bo ani dnia w wojsku nie byłeś i przekazujesz tylko zasłyszane informacje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 729
Część. Mam pytanie. Na czym polega rozpoznanie ogólnowojskowe? Chciałbym startować do podoficerki w Poznaniu. Z góry dzięki za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium