SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Aha, czyli to nie jest jeszcze pewne...
Żeleś a co bys mi radził- iśc na uzupełniające mgr i potem uderzac na SO, czy na podoficerke i potem będąc już na kontrakcie iśc Wrocka na SO (przyjmując że wejdzie ta ustawa z licencjatem w zmechu?
Pozdro!!

<bic nie żeby zabic, lecz żeby przeżyc...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Jeśli nie dostaniesz kategorii N/Z to nie będziesz mógł podejść do testów sprawnościowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
dokładnie warunkiem przystąpienia do egzaminów jest pozytywne orzeczenie TWKL o zdolności do służby zawodowej


Kaczorat- nie wiem , to zależy indywidualnie jakie masz wymagania od MON co chciałbyś robić , gdzie służyć jaką masz sytuacje ,rodzinną i materialną

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Witam wszystkich.
Uczęszczam do liceum o profilu sportowym (SMS). Chcę po ukończeniu tej szkoly pójść do szkoły podoficerskiej, ale tu zaczyna się problem... Mam krzywy kręgosłup, niestety;/ tzw. "okrągle plecy" oczywiście nic mi to nie przyszkadza w uprawianiu sportu, ale obawiam się, że nie przejdę badan lekarskich. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, aby mnie odrzucili z powodu tej wady? Czy można w tak późnym wieku (17 lat) skorygować jeszcze tą wadę? Bardzo proszę o szczegółową odpowiedź.

Zmieniony przez - przemsi99 w dniu 2008-12-10 17:27:06

ss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 54 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 725
Jak tłumaczyłem na poprzedniej stronie 34p1 jest dla kandydatów do służby zawodowej oceniany jako N/Z. Co do strony medycznej, to Twoja informacja jest tak ogólnikowa, że nic się na nią nie da odpisać.

"Ludzie potykają się nie o góry, ale o kretowiska"
Chwała temu, kto mnie zabije. Śmierć temu, kto mnie obrazi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4863
Witam

Przystepujac do szkoły podoficerskiej trzeba miec mature - z jakich musi byc przedmiotów ?? (czy po prostu wystarczy miec ?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
wystarczy mieć

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4863
Dzieki wielkie za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66923
polecam się na przyszłość

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
a czy jezeli trenuje sztuki walki tzn kick boxing i muai thai od dobrych 2 lat moge liczyć na jakies ulgi z przyjeciem a podoficera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium