SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Matmę i angielski zdaję , tylko w oficerce jest wymagana chemia i fizyka dodatkowo , a ja tego nie wybrałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
jest tu kto ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Gdzie Ty, w uchwale Senatu WSOWL, widzisz potrzebę zdawania chemii, czy fizyki? oO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
ale odbiegamy od tematu , jesteś w stanie mi odpowiedzieć na moje pytanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ale na jakie? Na pytanie o podoficerkę już odpowiedziałem. Nie ma w tej chwili poborów z cywila. Musisz ukończyć NSR dla szeregowców, znaleźć robotę w wojsku i po latach lizania dupy przełożonemu liczyć na to, że ten wyśle Cię na szkółkę.

Co do wady wzroku, to w sieci znajdują się szczegółowe wykazy schorzeń, które eliminują z możliwości zostanie żołnierzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Z tego co słyszałem do podoficerki z cywila jest nabór tylko do grupy osobowej orkiestr i zespołów estradowych ale to chyba wypadało by umieć na czymś grać(poza nerwami) lub chociaż przejawiać ku temu zdolności.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Dzięki panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
dla podoficerów są znowu te całe "szkolenia", tylko trzeba być studentem (obojetnie jakiego kierunku cywilnego), preferowany początek studiów (bo szkolenie odbywa sie 2-3 razy w wakacje) - pytajcie w swoich WKU o więcej informacji
w miedzyczasie mozesz starac sie na studia wojskowe - np. wso.wroc.pl
ucz sie angielskiego i matmy na poziom rozsz. jesli dasz radę :]

Zmieniony przez - trixos91 w dniu 2014-07-08 20:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
I co komu da taki wakacyjny kurs na kaprala? Zero umiejętności, wiedzy, doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
a kim jesteś, żeby to oceniac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium