SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Wiem, wiem - literówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
i zaczyna się powolutku... dostałem telefon z WKU odnośnie szkoły...pojechałem i dostałem skierowania^^ psychologa mam że tak powiem na dniach a obiegówkę też załatwię szybko;p

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
Żeleś-dzięki za wszystkie odpowiedzi, które napisałeś. Pytań nie mam, wszystkie już ktoś zadał a ja przeczytałem wszystko. Chwilę zeszło ale jest OK :) Więc dzięki wielkie.

Ps. Twój tekst "k*** tatuaże mi spłynęły jak przeczytałem pytanie (...)" Trafia na pierwsze miejsce w mojej liście. Roz*** mnie.

pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
Mam takie pytanie - czy absolwenci szkół podoficerskich dostają od razu mieszkanie służbowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Tak dobrze to nie mam.
O ile w garnizonie do którego trafisz są wolne lokale ,to i tak w pierwszej kolejności mieszkania przysługują tym co są w służbie stałej(po szkole dostaje się 3 letni kontrakt)po zakończeniu kontraktu można pisać o stałą i wtedy możesz ubiegać się o mieszkanie.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
ok, czyli przez te 3 lata na własną rękę muszę sobie kołować lokum i nie dostaję żadnych zwrotów za opłaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
życie jest brutalne

Ja tak robię i jakoś żyje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
w i jeszcze czy wyżywianie jest za free ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Na szkole podoficerskiej
Kończysz szkołę zaczynasz prace i żywisz się sam jak w każdej normalnej robocie.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak jest z autami?Dają służbowe?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium