SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
nie martw sie ja całe zycie sie niemieckiego uczylem i w liceum takie kijowe lekcje angola sa ze zeby miec 4 to trzeba sie przedstawic i przedemna tez długa droga

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
hmm, będę się uczył angielskiego jak tylko skończę szkołę, a i jeszcze jedno, moglibyście mi powiedzieć kiedy się wstępuje do takiej szkoły bo podania to chyba do końca marca zawsze można składać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
a, i mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, i jeszcze czy odbywając zsw mogę dostać skierowanie na podoficerkę jako żołnierz zawodowy nie mając prawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Odbywając zsw nie jest się żołnierzem zawodowym. Do zdawania do szkoły podoficerskiej wymaganie jest posiadanie prawa jazdy kat.b , ponieważ podczas szkoły jest się wysyłanym na kurs na prawo jazdy C.
Podczas rozmowy możesz być zapytany o wszystko, niema określonych pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
a jak już posiadam kat. C to jakoś na to patrzą przy składaniu dokumentów czy rozmowy?
do tego posiadam uprawnienia na wózek widłowy, czy do wszystkich dokumentów dołożyć ksero tych uprawnień?

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam. Jestem tutaj nowy, i chciałbym uzyskać odpowiedz na ciągle nurtujące mnie pytanie. Otóż, jestem studentem, w wieku 18 lat dostałem kat. D (wypadanie zastawki dwudzielnej) Wada ta nie ograniczyła mojej wydolności fizycznej, teraz juz tej choroby nie mam. Więc pytanie jest takie czy za 2 latka mam szanse na dostanie sie do szkoły oficerskiej? Czy patrzą się na kat. ZSW? Słyszałem ze staje się jeszcze raz przed komisją i nie ma znaczenia kat ZSW. Ale czy to jest prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
tak stajesz jeszcze raz przed komisją i jak jest dobrze to ci zmieniają kategorię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Tzn. może zle troche napisałem, gdyż chodziło mi o to ze staje przed komisją lekarską w czasie rekrutacji na szkole oficerską i nie ma znaczenia wtedy kategoria zsw, jak jestem zdrowy to dają mi Z i dalsza cześć rekrutacji przede mna? arek60 tak czy inaczej bardzo dziękuje za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
hmm, to twoje wku cię bada i potem wysyła orzeczenie do szkoły o twojej sprawności, powinieneś dostać na lighcie skierowanie na badania nawet jeśli dostałeś D od komisji zsw, ale nie jestem pewien, poczekaj aż inni się wypowiedzą :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
Mam pytanie czy wniosek/podanie do Podoficerki we Wrocławiu moge posłąc poczta czy musze osobiscie złozyc to na rece Komendanta??
Co powinno zawierac takie podanie/wniosek o przyjecie??

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium