SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Witam Panowie!
Interesuje mnie plan rekrutacji do SPWLąd w Poznaniu ? ze strony internetowej wynika brak rekrutacji w 2011 , czy ktos ma informacje na temat rekrutacji w 2012 z cywila?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
najpewniejsze informacje będzie miała właśnie tamtejsza stronka lub WKU.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
QUEBLO jak znasz mniej wiecej temat mozesz powiedziec czy taki nabor prowadzony jest wlasnie raz na dwa lata? czy moze przerwa jest spowodowana brakiem pozniejszych etatow? SPWLąd w Toruniu rowniez nie prowadzi w tym roku rekrutacji, czyli droga do wojska ludzi po wyzszych szkolach praktycznie jest zamknieta czy istnieje inna mozliwosc rekrutacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
żadna podoficerka nie prowadzi naborów z cywila i zwiazane jest to z profesjonalizacją WP.
Do wojska mozesz iśc dostając się do Wyższej szkoły oficerskiej(nie to jest to samo co szkoła podoficerska)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Dzieki za odpowiedz! wyzsza szkola juz nie dla mnie drugie studia ze wzgledow czasowych odpadaja... Jedynie SP i pozniej NSR ,ale z tego co czytalem jest niewielka szansa na pozniejsza normalna prace w wojsku... przez te wszystkie reformy i brak informacji czlowiek nawet nie wie jakie ma opcje;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jeśli to miałby być drugie studia(a z tego wynika ze jakiejś studia już masz) to zobacz Studium Oficerskie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3795
Zaraz obadam sprawe... tak jestem absolwentem z tytulem inz. pozostaje mi jedynie realizacja pracy mgr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Witam, odnawiam temat

W ostatnim czasie nastapilo wiele zmian w wojsku, dlatego mam wiele watpliwosci.
Chcialbym zostac zolnierzem zawodowym, bede mial teraz ostatnia klase 4-letniego technikum informatycznego, wiec najwyzsza pora juz zebrac informacje co jak i gdzie. Chcialbym Was zapytac w jaki sposób moge zosta© zolnierzem po szkole sredniej z matura? Troche czytalem i wiem ze moglbym pojsc np. do WSO we Wroclawiu, jednak szkola jest bardzo wymagajaca i dosc trudno sie tam dostac, ucze sie dosc dobrze jednak prymusem nie jestem - srednia ok. 4.0 Czy zeby zostac szeregowym musze konczyc jeszcze jakas szkole? Jesli tak to jaka? Czy zostajac szeregowym mam szanse awansowac na wyzszy stopien? Czytalem tez o szkolach podoficerskich ale czy one jeszcze dzialaja? Jesli tak to czy po takiej szkole moge byc kims wiecej niz szeregowym ? Prosze o odpowiedzi, bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
coś słabo czytałeś...
na szeregowego styknie gimnazjum.
Po szkołach podoficerskich można było być kapralem czyli kimś wiecej niż szeregowym.

wiecej tu:
http://www.6bpd.mil.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=162&Itemid=77

powiem szczerze nie chce mi się śledzić już jak to z tymi szkołami,bo zmienia się to jak pogoda...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
witam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium