SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
Witam mam pytanie ,jedzie ktos z okolic Iławy/Malborka na egzaminy do Koszalina?

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Witam mam 25 lat możesz coś dokładniej na temat ,,komu odpisujecie" i o jakich głupotach mówisz?

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Doktormazur-narazie masz ostrzeżenie.Potem będzie co innego.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
to jedzie ktos czy nie bo to juz w niedziele a samemu mi sie nie chce

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Witam!

Kończę niedługo Gimnazjum, idę na LO. Po Liceum mam niemal pewny zamiar wstąpienia do wojska i służby w nim. Bardzo prosiłbym o instrukcje, co zrobić po LO?, jaką jednostkę wybrać najlepiej(mieszkam w Lubinie, woj. Dolnośląskie)?, która najlepiej spełniała by moje oczekiwania? Jakie możliwości będę miał świeżo po LO?, a jakie gdy pójdę odrazu po Liceum na Podoficerkę?. Jeżeli juz to jaką podoficerkę z jakim kierunkiem wybrać?

Chciałbym po prostu wiedzieć na czym stoje po LO. Chodzi mi głównie o to, że nie chce służyć w logistyce, W.panc czy W.zmech. Wolałbym raczej J.zwiadowcza, J.rozpoznawcza, J.szturmowa, J.spadochronowa lub misje stabilizacyjne(J. Patrolowa, o ile taka jest ;p) Nie jestem obeznany w wojsku więc wybaczcie jak zje******* jakąś nazwę.

Trochę tego jest dlatego z góry dziękuję za odpowiedź.
Z góry przepraszam, jeżeli odpowiedzi są zawarte gdzieś w komentach, ale nie mam czasu by przczytać 53str, a z tego co do tej pory przeczytałem wynikają różne wersje, dlatego proszę o jednoznaczną odpowiedź. Żeleś - liczę tu głównie na Ciebię Dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Dodam jeszcze tylko, że w gre może również wchodzić ŻW. No i jaki kierunek w LO ewentualnie wybrać?

PS: Wiem, że do 2012 może się dużoo zmienić, ale chcę mieć to ogólne pojęcie co mnie czeka, kocham ten kraj i chcę mu służyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie kumam,
chcesz dowiedziec się co Cie czeka,ale samemu nie chce Ci się czytać/szukać...wniosek?

Wcale jednak to wojsko tak nie ciagnie.

A na wszystkie pytania jakie zadałes odpowiedzi są albo w tym temacie albo w podobnych na forum.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Odpowiedzi są, ale różne. Chciałbym żeby ktoś raz a dobrze wyjaśnił.
PS: przeczytalem juz wszystkie strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Odgrzewam temat. LO skończone, matura zdana, papiery z SPWLąd Poznań przyszły do domu. Nie zrażam się, dostałem się na Zarządzanie, po studiach (o ile nic się w Nadwiślańskiej Krainie nie zmieni) studium.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium