SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15881
W WKU to wogóle nic nie wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 311
Ja powiem tylko że to mnie roz*****. Nie wiem co o tym myśleć jak to dzisiaj zobaczyłem. Pół roku się już człowiek przygotowuje żeby dobrze wypaść i na koniec się okazuje że to wszystko było tylko stratą czasu, marzeń i motywacji. A najlepsze że nie skorzystałem z okazji żeby iść na st.szer. do Międzyrzecza bo mnie aspiracje zżerały. I teraz ani jednego ani drugiego. Czuje się jakbym wpadł w czarną dziurę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
ostro, to nie jest żaden wałek ? bez kitu nie ma naboru do podoficerek w tym roku ? a co z szeregowym ? będzie można iść na szeregowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
a i jeszcze co z tym wykształceniem, wejdzie to w życie i obniża ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć i podnosić swoje kwalifikacje z myślą o następnym roku. Wielu osobom ta decyzja pokrzyżowała życiowe plany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
****a no, nie mogę uwierzyć, pierwsze słyszę o takim czymś po tym jak przeczytałem te posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Aktualnie w WP jest około 127tys. żołnierzy, ustawa przewidziała cięcia do 100tys. W tych 127tys. jest 17tys. z ostatniego poboru, łatwo obliczyć, że po zakończeniu ich ZSW pozostanie tak czy siak nadprogramowe 10tys.

PODOBNO od września mają ruszyć centra szkoleniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
PandaTSP,

nie nastawiałbym się na to, że za rok, czy kiedykolwiek nabór do szkół podoficerskich powróci.
Po to powstał korpus szeregowych zawodowych, aby spośród nich wybierać kandydatów na podoficerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
"W związku z nieprawdziwymi informacjami jakie ukazują się w mediach Sztab Generalny WP informuję, że decyzje w sprawie naboru do szkół podoficerskich podejmują poszczególni dowódcy rodzajów Sił Zbrojnych RP (Wojska Lądowe, Marynarka Wojenna RP i Siły
Powietrzne a nie Sztab Generalny WP).
Z naboru kandydatów do szkół podoficerskich z cywila w tym roku zrezygnował dowódca Wojsk Lądowych oraz dowódca Marynarki Wojennej RP.
Decyzja ta wynika nie z braku pieniędzy ale z braku potrzeb w zakresie uzupełnienia etatów podoficerskich. Kandydaci do szkół podoficerskich będą w bieżącym roku tak jak w latach poprzednich przyjmowani stosownie do potrzeb poszczególnych rodzajów sił zbrojnych.
Rezygnacja z naboru kandydatów do szkół podoficerskich z cywila dotyczy wyłącznie 5 szkół podoficerskich tj. szkół w Toruniu, Poznaniu, Zegrzu, Wrocławiu i Ustce. W pozostałych szkołach tj. w Dęblinie, Koszalinie (są w dyspozycji dowódcy Sił Powietrznych) oraz w Łodzi (Podoficerska Szkoła Służb Medycznych) nabór będzie prowadzony bez zmian.
Natomiast we wszystkich bez wyjątku szkołach będziemy w tym roku szkolić kandydatów pozyskiwanych spośród żołnierzy nadterminowych i szeregowych zawodowych, którzy aktualnie pełnią służbę w jednostkach wojskowych.

płk Sylwester MICHALSKI
Rzecznik prasowy SGWP"

pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
źródło podałeś?;-p

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium