SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
mozesz wysłac ,do wniosku dołaczasz potrzebne dokumenty, tj zaswiadczenie z krk, swiadectwo maturalne,odpis skrócony aktu urodzenia itp itd

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
Tak, możesz wysłać pocztą. Do wniosku musisz dołączyć:
świadectwo dojrzałości,
CV,
zaświadczenie o niekaralności,
ksero prawa jazdy (kat. B),
orzeczenie wojskowej komisji lekarskiej i zaświadczenie z wojskowej pracowni psychologicznej (ale to chyba wysyła komendant twojego wku),
inne dokumenty (np. dyplomy z zawodów sportowych, uprawnienia na wózki widłowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
Tak tylko ja mature mam dopiero w Maju :) i nie jestem w stanie teraz tego dołożyć.
Na stronce podoficerki pisze że osoby ze środowiska cywilnego maja złozyc wniosek nie pisze o zadnych odpisach itp...
Tylko za chiny ludowe nie wiem jak ma wygladac takowy wniosek :)

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
Spoko stary, wniosek o przyjęcie złożysz dopiero za rok, jak będziesz miał maturę, będziesz miał czas tak jak ja na lepsze przygotowanie :p A tu masz wzór wniosku - http://www.wso.wroc.pl/SPWL/Rekrutacja/SPWL_wniosek.doc

Zmieniony przez - arek60 w dniu 2009-01-22 10:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
Taki małe sprostowanie
" świadectwo dojrzałości (doręczyć nie później niż w dniu rozpoczęcia egzaminów)"
czyli składasz dokumenty, piszesz maturkę a wyniki jej w dniu egzaminów dostarczasz, hmm tylko tak się zastanawiam czy jesteś w stanie zdobyć wyniki matury do lipca
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
właśnie, a po za tym prawko będę robił po skończeniu szkoły, muszę jeszcze popracować nad wytrzymałością, więc w moim przypadku nie ma opcji żebym w tym roku składał papiery dlatego robię to za rok :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
hehe, ja też mam sporo pracy nad sobą, ale w tym roku składam papiery
jednym słowem czas zacząć pracować nad sobą, zacisnąć zęby i być dobrej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15244
a z tym prawem jazdy to jak jest? obowiązkowo musi być? ;> bo wszystko będzie ok tylko o tym prawie jazdy się za późno dowiedziałem kur.. :/

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
tak obowiązkowe jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
wiem że w jednej szkole w tym roku nie jest potrzebne prawo jazdy.

http://www.spsp.gwl.koszalin.pl/Mambo/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=10&Itemid=51 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium