SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
z awansami teraz mamy tak jak w US Army czyli tożsamość stopnia ze stanowiskiem tj. jak jesteś d-cą drużyny to jesteś kapralem ja d0cą kompani kapitanem i aby awansować musiasz objąc etat z przypisanym wyższym stopniem etatowym.
Czy jest dobrze czy źle zależy do jednostki i od tego jakie masz wymagania względem służby,więc się nie wypowiadam

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
rozumiem. dzieki wielkie za wszystkie nformacje, od poniedzialku zaczynam zalatwiac papiery i biore sie za trening bo chce sie zalapac do naszej armii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
"Podnieśli uposarzenie na szkołach podoficerskich 600-800zł ale nie wiem czy już płacą tyle czy od nowego naboru. "

ta, no nie gadaj, skąd o tym wiesz ?

legolas88 ja tak samo jak ty mam zamiar startować do zegrza na łączność i informatykę, ale za rok, fajnie by było gdybyś mógł mi napisać po egzaminach jak było

Zmieniony przez - arek60 w dniu 2009-01-25 01:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
spoko, pisalem juz do zegrza jak tam u nich wyglada szkolenie i wogole wszystko, kazali mi sie w poniedzialek odezwac i wtedy bede wiedzial na 100% jak to ma byc i wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
arek60 w styczniowym numerze "Polski Zbrojnej" pisali o podwyżkach elewów,podchorążych , nadterminowych i żołnierzy zawodowych mnie interesuje tylko to ostatnie dlatego nie przykładałem większej uwagi do pozostałych

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
ok, muszę kupić ten magazyn, a legolas88 nei zapomnij mi powiedzieć ;p

Zmieniony przez - arek60 w dniu 2009-01-25 12:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
Witam,

A ja mam takie pytanie:

Z tego co mi wiadomo to osoby, które zdadzą maturę z j.angielskiego na poziomie rozszerzonym są zwolnione z testu z angielskiego do szkoły podoficerskiej i mają automatycznie max pkt.

Czy trzeba zdać maturę zarówno ustną jak i pisemną w rozszerzeniu, aby być zwolnionym z tego testu, czy wystarczy pisemny rozszerzony, a ustny może być podstawowy? I czy w ogóle tak można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
a jak się ma sprawa z osobą która ma tatuaż?Czy szkoła podoficerska oraz ogólnie wojsko robi jakieś problemy w tym względzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
możesz mieć tylko żeby nie wystawał spod munduru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
witam

Hmm, mam lekko nurtujące pytanie. Która szkoła podoficerska jest najlepsza (ma najlepszą renomę, itp.)
Oraz chciałbym się dowiedzieć jakie specjalizacje/kierunki są w tych szkołach (ogólnowojskowe, logistyczne,..., itp.)

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium