SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
masz jakis papier zeby sie nim okazac? sprawy dostania sie zbytnio Ci to pewnie nie ulatwi ale wyjdzie zapewne na + jednak dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ktora jest ostatnim etapem egzaminu. jesli beda wybierac miedzy Toba a kims kto nie ma zadnych szczegolnych kwalifikacji to wybiora Ciebie i tyle. ja sie okazalem uprawnieniami na wozki widlowe to kazali sie z tym schowac wiec sam widzisz, a uderzalem do Poznania i moje uprawnienia powinny byc nieco powazniej traktowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a czy jezeli trenuje sztuki walki tzn kick boxing i muai thai od dobrych 2 lat moge liczyć na jakies ulgi z przyjeciem a podoficera

jeśli chodzi Ci o szkołe podoficerską to nie. Ale mogą Ci te treningi pomóc przejśc test sprawnosciowy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Mam pytanko, mianowicie jaka szkoła podoficerska była by najlepsza do ŻW? Dodam, że przed 2 miesiącami zrobiłem badania na żołnierza zawodowego (TWKL) a także z ŻW (testy psychologiczne, wywiad środowiskowy), wszystkie badania wyszły dobrze.

Zmieniony przez - Herst w dniu 2008-12-26 18:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
W Poznaniu jest kurs Kandydatów na żołnierzy zawodowych ŻW ale nie wiem czy to podoficerska czy kurs na st.szer.
Dopytaj się na stronie CSWLąd w Poznaniu ,a jak tam nic to dowiem się po nowym roku jak do roboty wróce

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
A mam takie pytanie czy do SPWL w Poznaniu zdaje się jakikolwiek egzamin z pływania? I czy tą umiejętność w jakoś sprawdzają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Nie na corocznym egzaminie z Wf możesz zdawać pływanie zamiast biegu na 3000m ,płyniesz wtedy nieprzerwanie 12 min i na 5 trzeba przepłynąć ponad 625m

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2791
nam nikt nic nie mowil ze mozna plywac zamiast biegac, chociaz lepiej te umiejetnosc posiadac bo co to za zolnierz ktory plywac nie umie. w Poznaniu chyba nie ma wyboru-trzeba biegac i to po zwyklym asfalcie miedzy smietnikami, a jeszcze musisz uwazac zeby cie jakas ciezarowka nie przejechala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
W nowej instrukcji o szkoleniu fizycznym to jest.
Tylko tyczy się to egzaminu z WF zawodowych , co prawda u mnie w tamtym roku też nikt nie pływał ale taka opcja istnieje

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Bieganiem się niemartwie mam jeszcze toche czasu na przygotowanie (jestem w I LO) i asfaltu się nieboje bo w gorszych warunkach biegam (czytaj las nie po ścieżkach) tylko właśnie pływać nieumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Żeleś, a powiedz mi jakie są wymagania do szkoły oficerskiej( matura punkty testy itp.)I gdzie byś mi radził się wybierać? Na początku chciałby startować do Dęblina na pilota. Ale jak nie wypali? bo małe są szanse że się dostane!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium