SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
żeleś, a jak kończę podoficerke i dostaję kontrakt to jest szansa, żeby się wkręcić np. gdzieś do Wawy do jednostki czy może w tej kwestii nie mam nic do powiedzenia?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
A ja mam pytanie odnosnie rozmowy kwalifikacyjnej. W Koszalinie na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba znać historię Polski i co się dzieje na świecie po 89 roku. Wiecie moze jak jest w innych szkołach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
jak ja kończyłem to dostawałeś przydział i ch....
teraz jak przychodzą kolejne wypusty to chłopaki mówią że idą im na ręke i jak ktoś przyniesie zaświadczenie z jednostki że ma etat to go tam kierują tylko ci co sobie nic nie załatwili dostają przydział według rozdzdielnika.

A co do Wawy to masz tam:
-1BPan w Wesołej
- pułk ochrony
-10 pułk samochodowy
-odział specjalny ŻW
-GWŁ wawa
-SGWP

do pierwszych 3 jednostek nie ma problemu aby się dostać wystarczy tylko że jest etat (wolne miejsce)

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Fajnie czyli jest szansa, że wkręciłbym się gdzieś do Wawki na jednostkę. W przyszłym roku będę chyba próbował do podoficerki, bo studia już rzuciłem na dobre.

A tak w ogóle to ostatnio gadałem z kolegą co poszedł na zawodowego(do Kazunia chyba właśnie) to on mówił, żeteraz do podoficerki będzie łatwiej się dostać, bo mniej chętnych jest niż jak było kiedyś. Pozdr

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-09-12 08:32:39

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-09-12 08:34:12

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
W wesołej mają braki kadrowe

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
"A co do Wawy to masz tam:
-1BPan w Wesołej
- pułk ochrony
-10 pułk samochodowy
-odział specjalny ŻW
-GWŁ wawa
-SGWP"

zeleś, a orientujesz się mniej więcej jakie to dzielnice?

No i w której z tych jednostek najlepiej Twoim zdaniem? Jeśli jesteś zorientowany w miarę w tym

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
1BPanc jest w Wawie Wesoła jakieś 5km za Rembertowem w strone Mińska Mazowieckiego
pułk ochrony jest na Żwirki i Wigóry
Reszty nie pamiętam

Jak dla mnie najlepiej było by w OSŻW szkolenie misje dodatek specjalny ale ciężko się tam dostać a jeszcze trudniej utrzymać
Jak dla Ciebie w pułku samochodowym było by OK mógłbyś podwyższyć kategorie prawka i byś się fizycznie nie styrał

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 309
witam,
ja tak po swojemu zaczne:P w tym roku koncze technikum i chcialbym wlasnie z cywila startowac do szkolki podoficerskiej. dlatego mam 2 takie pytania:
1.Czy to prawo jazdy jest obowiazkowe? Ja osobiscie nieposiadam i niewiem czy to przypadkiem nieprzekresla moich planow?
2.Interesuja mnie tylko wojska ladowe albo kawaleria powietrzna wiec gdzie radzilibyscie skladac wniosek( do jakiej sp)? Myslalem ze moge sie starac do wrocka na szturm-desant ale skoro kolega wczesniej zaznaczyl ze tam moga sie starac tylko st.szer. po sluzbie w jakies jednostce powietrzno-desantowej to moje plany ulegaja zmianie. Po jakiej szkole byloby latwiej mi sie tam dostac a w przyszlosci do lublinca?(brat sluzyl tam ladnych pare lat i zaszczepil we mnie chec sluzenia w tej jednostce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
A w pułku samochodowym to nie musiałbym bez przerwy gdzieś jeździć jako zawodowy? Chodzi o to, że jako kierowca to non stop w trasie, mało czasu dla siebie itp.

No i jeszcze jedno takie pytanie Chodzi o poligony. Jak często jeżdżą na nie zawodowi żołnierze? Powiedzmy co pół roku czy jak? I ile to trwa?

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Z kierunkiem des-szt we Wrocku jest lipa bo potrafią go zlikwidować i zrobić zmech!!! tak było 4 lata temu jak ja byłem w SP.
Polecał bym Poznań kierunek rozpoznanie lub zmechanizowany.


Tank jak często są poligony zależy do wyższych przełożonych i specyfiki jednostki jak jest w 10psam nie wiem ale pracujesz od 7:30 do 15:30 i jak coś więcej to należą Ci się wolne
1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium