SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
Żeleś dobra robota dzieki wielkie. Złoze mała, srednia i akumulatory i miejmy nadzieje bedzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Jak ktoś poda termin egzaminów w Zegrzu, będę wdzięczny. Na maile nie odpisują, telefon dziś milczał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
w tym samym terminie co w każdej innej szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
W całej Polsce w kazdej szkole podoficerskiej jest 8-10.07.2009
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759
hehe no chcuialem sie upewnic ;d nie chcialbym kapac sie z 50 chlopami :D dobra a powanie to jesli wykryja u mnie w moczu marihuane odrazu jestem skreslany>?

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79
chyba nie kazdej a SPSMed Lodz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Mam pytanie: gdzie sie płaci za to wsystko (egzamin, wyzywienie i zakwaterowanie- te 107 zl) w Zegrzu? Jak pojade na egzaminy to wtedy płace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
http://www.spwlzegrze.wp.mil.pl/plik/file/Dz_U_2008_112_poz_715.pdf

art 6 pkt 2

opłata rekrutacyjna jest wnoszona przed rozpoczęciem postępowania rekrutacyjnego w szkole wojskowej i nie podlega zwrotowi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
co do opłaty za egzaminy to w ubiegłym roku otrzymałem poczta nr konta na który mam dokonać przelew za koszty egzaminacyjne(50zł)-zdr

Zmieniony przez - WnB w dniu 2009-03-14 16:14:28

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 311
Witam. Tydzień temu w czwartek skończyłem badania, wyniki zostawiłem w TWKL i ... No właśnie i co dalej? Wiem, że muszą mnie jeszcze do psychologa wysłać. Ale co teraz? WKU do mnie zadzwoni czy ja sam mam się do nich zgłosić.
A jak z egzaminami? Mieszkam 30km od Poznania i nie wiem jak to będzie wyglądało. Będę codziennie dojeżdżał? (wydaje mi się że tak to będzie jakoś szło)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium