SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
dzięki za odp :) :)

" Czasem trzeba iść pod wiatr... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Witam może mi ktoś udzielić odpowiedzi na pytanie?

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
czy mogę zostać szeregowym zawodowym i jakie kroki podjąć skoro nie odbyłem służby wojskowej a zostałem przeniesiony do rezerwy wykształcenie wyższe prawo jazdy b.

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
mając wyższe chcesz zostać szeregowym zawodowym
chłopie,troche ambicji...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Chcąc pracować w wojsku okazuje się że nie mogę sobie pozwolić na taki luksus. Ambicie można mieć wysokie ale trzeba myśleć realnie. Chciałem do oficerskiej okazuje się że licencjat nie wystarczy więc wysłałem dokumenty do podoficerskiej badania przeszedłem ale Wrocław odwołał nabór. Jeśli jest możliwość nawet szeregowcem zostać całe życie to jakoś się to zniesie może z czasem coś więcej. Problem w tym że nie mam pchnięcia i nie jest łatwo a WKU Kielce nie ułatwia. Pochlebia mi Twoja odpowiedź i wolałbym coś więcej ale... Jeśli masz jakąś rade to dziękuje z góry czekam na odpowiedź

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
na Twoim miejscu wolałbym dorobić te dw alata magisterki i próbować do WSO niż os razu na szeregowca...

rada: bedzie ciężko bo WKU w sumie przez obecny chaos z przejściem na profesjonalną armię,a takze wszechobecny kryzys redukuje co się da,czyli również wszelakiego rodzaju nabory, czego sam byłes przykładem w podoficerce.

a tu link opisujacy najprościej jak zostać żołnierzem(np przykładzie Warszawy)
http://www.dgw.wp.mil.pl/download/kroki.pdf

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-05-20 02:40:41

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
Dzięki za odpowiedź QUEBLO, pisałeś o kolejnych 2 latach tylko że za rok wystarczy stopień licencjata do oficerskiej a do podoficerskiej nie będzie potrzebna matura. A mój plan był taki że jak teraz dostanę się do woja to może łatwiej będzie za rok do podoficerskiej albo oficerskiej się dostać, jak myślisz? I czy to że mam wbitą rezerwę bez odbycia nie przeszkadza? Mam 25lat więc muszę działać czekać 2 lata to trochę ryzykowne.

Amor patriae nostra lex, dulce et decorum est pro patria mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Mam pytanie... czy na szkole oficerskiej zdarza sie zeby robili studnetom testy na narkotyki?? Prosze o powazne i konkretne odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Zdarzają się wyrywkowe kontrole ŻW ,zawsze są badani żołnierze pełniący służbę i czasem wyrywkowo kilka osób.
Jeżeli stwierdzą że jesteś pod wpływem na służbie lub po wyznaczeniu rozkazem do pełnienia służby podlegasz karze więzienia do lat 3.

Słyszałem jak kolesia złapali to od razu go wywalili i dostał zawiasy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jedi13
to sa plany,moga to wprowadzić a mogę nie wprowadzić...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium