SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
D-cą jednostek od szczebla d-cy pułku w góre, i kierowcą na poligony

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
Witam wszystkich. Jestem wielce zobowiązany za informacje zawarte na tym forum . Bardzo pomogły.
Z tego co przeczytałem to masa z was uderza na Poznań tudzież na inne jednostki.A nie ma nikogo kto wybiera się do Torunia? Miasta słynącego z pierników, Kopernika oraz Ojca Dyrektora? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
mam pytanie.. złozyłęm papieryy do poznaniaa ,czy moge próbowac sił składajac papeiery do innych szkół podoficerskij jak toruń vczy wrocław bo o ile wiem wszedzie chcą orginały i egzaminyy sa w tych samych dniach...pisze bo wolałbym miec alternatywe a jak widac szansee na dostanie sie do poznania sa niewielkie ..
nie wiem czy ktos sie orientujee ale mam tez pytanie czy zawodowy zołnierz moze isc do policji po kilku latach słuzby??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
Z tego co się dowiadywałem nie ma możliwości składania dokumentów do kilku szkół! Można wybrać tylko jedną! Albo rybka, albo akwarium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
AWoj bo sami komandosi tutaj a z mojego rocznika najwięcej chłopaków do desantu poszło właśnie po Toruniu na kompanie wsparcia czy PPK Spike

19enter90 można tak zrobić i to na jakiś uproszczonych zasadach dokladnie nie wiem co i jak ale na 100% istnieje taka możliwość.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
"19enter90 można tak zrobić i to na jakiś uproszczonych zasadach dokladnie nie wiem co i jak ale na 100% istnieje taka możliwość."
Sam myślałem o składaniu dokumentów do 3 szkół naraz i z tego co mi powiedziano w podoficerce we Wrocławiu to "Można wybrać tylko jedną szkołę". Teraz to już sam nie wiem.
Ja akurat mając prawko B,C i C+E myślę o kierunku logistycznym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2437
Awoj ja wybieram się do Torunia :] wczoraj wysłałem papiery Znaczy wybieram :D Mam nadzieje ze sie dostane:D:D:D Pozdro daj swoje gg to popiszemy jak co ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
A ja mam pytanie trochę przyszłościowe:
Kiedyś gdzieś pisano że od 2010r nie będzie wymagana matura aby dostać się do podoficerki. Orientuje się ktoś czy tak będzie czy jak zwykle to bywa nic nie wiadomo? :)
Z góry thx za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Szczerze wątpię raczej nie realne aby tak było

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2437
Nie mam pojęcia ... Ale wątpie aby tak było...Wg mnie podoficer musi miec mature... Zaczkaj do 2010 :D To zobaczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium