SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Jako, że rocznikowo tak, czy siak czeka mnie wizyta w WKU byłem dzisiaj w jednostce i na jutro mam się zgłosić na badaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
Dla rozwiania wątpliwości za stroną www.army.mil.pl Dowództwo Wojsk Lądowych informuje;

[quote][size=17][center]KOMUNIKATY WYDZIAŁU PRASOWEGO

Nabór do Szkół Podoficerskich WL

Informujemy, że nabór kandydatów do Szkół Podoficerskich Wojsk Lądowych w roku 2009
został odwołany.
Nadesłane dokumenty zostaną bezzwłocznie zwrócone.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy![/center]

Niestety w tym roku pokazany cukierek w TV zostaje schowany do papierka z możliwością wyciągnięcia go za rok.

pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 527
Dla rozwiania wątpliwości za stroną www.army.mil.pl Dowództwo Wojsk Lądowych informuje;

KOMUNIKATY WYDZIAŁU PRASOWEGO

Nabór do Szkół Podoficerskich WL

Informujemy, że nabór kandydatów do Szkół Podoficerskich Wojsk Lądowych w roku 2009został odwołany.
Nadesłane dokumenty zostaną bezzwłocznie zwrócone.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie przepraszamy!


Na stronie SPWL Poznań jest ta informacja na głównej stronie. Reszta nie zaktualizowała ale wiadomość z Dowództwa Wojsk Lądowych mówi sama za siebie. Można dzwonić, pytać, nikogo nie wkręcam. Podaje fakty z linków.

PS. Przepraszam za dwa posty.

Zmieniony przez - zraz w dniu 2009-04-09 15:26:38

pozdrawiam
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
Tylko jedna myśl przychodzi mi do głowy; Jedno WIELKIE K !!!
Czy jest ktoś w stanie sensownie odpowiedzieć dlaczego nie będzie naboru?? Brak kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
to jest chyba ****a kpina!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 961
No cuż, prędzej, czy później można się było tego spodziewać i nie liczyłbym już raczej, że za rok, czy kiedyś się uda. W związku z profesjonalizacją wojska MON woli na podoficerkę wysyłać żołnierzy zawodowych - szeregowych i nadterminowych. W sumie jest to uzasadnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Trochę głupio wyszło ale moim zdaniem tak powinno być ...
Zaczynasz od szeregowego i po jednej kadencji na stanowisku ( o ile się sprawdziłeś) idziesz dalej przechodząc wszystkie szczeble dowodzenia.
Awans z korpusu szeregowych zawodowych powinien być płynny i znormalizowany tak samo jak z korpusu podoficerskiego do oficerskiego.
Na razie to tylko pobożne życzenie ale może kiedyś..

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3347
Wychodzi, że na dzień dzisiejszy nie ma wojska dla cywili. Do korpusu st. szer. musisz mieć odbytą ZSW. Żeleś, co z tymi centrami szkoleń dla cywili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15881
Myślałem że skoro jest ten kryzys to łatwiej będzie iść do szkółki niż iść na szeregowego, a teraz ani tego ani tego. Marzenia w tej chwili prysły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
W WKU powinni wiedzieć więcej niż ja bo ja teraz zalatany przygotawaniami do Afganu jestem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium