SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
coś ten twój link nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 427
mi otwiera bez problemu, w takim razie wejdź na stronę szkoły podoficerskiej w koszalinie i kliknij w zakładkę rekrutacja, powinno od razu być na samej górze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
nie otwiera się, pewnie jakiś problem ze stroną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15244
to lipa. na rok do roboty.. zrobic prawko, przygotowac sie i dopiero :/

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
no właśnie, ale póki co muszę się martwić zdaniem matury bo inaczej mi się ten okres przedłuży :/

Zmieniony przez - arek60 w dniu 2009-01-22 22:20:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54
Witam
Mam takie pytanie: odnośnie składania papierów do przyjecia do jednostki wojskowej z zegrzu na zlonierza zawodowego. Chodzi mi czy do 31 marca musze tam dostarczyc wszystkie dokumenty jakie sa wyszczególnione na ich stronie czy wystarczy tylko wniosek o przyjecie do szkoly podoficerskiej skierowany do komendanta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
mówiliśmy już o tym wcześniej, musisz dostarczyć wszystkie dokumenty przed 31 a świadectwo maturalne możesz w dniu egzaminów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
szkoła koszalińska jest szkołą wojsk powietrznych,faktycznie od roku 2009/2010 nie potrzeba prawka kat. "b" do niej.
Do wojsk o charakterze wojsk lądowych prawko jest dalej wymagane.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
a mógłbym mi powiedzieć ktoś czy jak idę z cywila do takiej szkoły to musze bulić za wyżywienie i zakwaterowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
nie,na dodatek oni Ci bula

Zmieniony przez - WnB w dniu 2009-01-24 00:03:42

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

WHEY premium