SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132660

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
obliques - BCAA i glutamine mogę brać ale w mniejszych - rozsądnych dawkach tzn glutaminę w dawce 5 gram po siłowni a BCAA 5 caps przed a po treningu 8caps. Podstawa to picie dużej ilości wody. Mówił , że ćwiczy ale tylko rekreacyjnie i jeśli ma czas. Z tego co opowiadał to czasu za dużo nie miał. Wiedzę jaką posiadał na temat supli , odżywiania i ogólnie to 6+. Zaimponował mi.
Lekarz XXI wieku a nie jak niektórzy starej daty twierdzą, że siłownia to jest taka i taka a o suplach już nie wspomnę.

Wczoraj ćwiczyłem:
barki:
A) wyciskanie sztangielek siedząc 12-10-8-6-12 - szło w miarę nawet z zapasem 32x8 i 6 w super serii z
--- sztangielka w opadzie na tylni akton 12-12-12 - 12kg - w miarę, jest zapas
B) wznosy bokiem 10-10-10 - po szybkich seriach na wyc i w opadzie tu już było ciężko zwłaszcza, że przerwy około 60 sec.
C) podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12-10-10 - około 50 kg z zapasem

Triceps + biceps w super seriach
A) opady na triceps 12-10-8-8 - w ostatniej +35kg do pasa z zapasem +
--- uginanie ramion ze sztangą łamaną 12-10-8-6 - w ostatniej 55kg z zapasem
B) ściąganie rączek wyciągu na triceps 15-12-12-10 +
--- modlitewnik jednorącz na wyciągu 12-12-10-10
C) ściąganie wyciągu jednorącz nachwytem 12-12-12 +
--- młotki 12-12-12

Trening był rewelacyjny każda seria sprawiała niesamowitą radość, z każdą serią widziałęm (nie tylko ja) , że rączka ładnie nabiera kształtów - szkoda, że nie może zawsze tak zostać po siłce... Jednym słowem mega udany trening. Przerwy między seriami około 60 sec, niekiedy dłużej jak musiałem szukać sprzętu. Cały trening trwał około 70 minut. Byłem głodny siłowni po 3 dniach przerwy. Wszedłem na wagę i ..... dobry wynik pokazało. Zaczynam być zadowolony z efektów. Rowerka nie zrobiłem ani brzucha ale dzisiaj mam trening nóg i po zrobię 10-15 minut rowerka.

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Widzę, że ładnie jedziesz Co to są opady na triceps? Poręcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
dobrze że jesteś zadowolony z efektów. to jest najważniejsze. Dobre nastawienie psychiczne to podstawa w tym sporcie.

i mam pytanie jak kolega wyżej opady to poręcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Tak zamiast poręcze wpisałem opady. Opady to raczej na plecki a tu chodziło mi o poręcze. Ciężary na redukcji nie są za duże ale na jesień mam nadziję , że będzie można już się czymś pochwalić

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Cieszę się że udało Ci się wrócić do treningów.Dzisiaj ja trochę cierpię ale to bynajmniej nie z powodu supliJestem bardzo ciekawy Twoich efektów. Na pewno tu i tam jakaś żyłka i prążki już się pojawiły

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Prążki hm... marzenie każdego z Nas i u mnie jeszcze długo nie pojawią się. Żyłka owszem pojawiła się na łydce i bicepsiku co cieszy. Muszę zredukować wagę do 118-115 kg to wówczas myślę , że będę zadowolony. Postaram się osiągnąć jak dla mnie magiczną wagę. Mam jeszcze trochę czasu (maj, czerwiec).

Dzisiaj miały być nogi ostro... Niestety skończyło się na chęciach i rozgrzewce i to solidnej ponieważ w pierwszej serii na suwnicy 200kg zrobiłem 3 ruchy i ....kupa ból w lewym kolanie coś ze stawem. Zrezygnowany zrobiłem tylko martwy na prostych w 4 seriach, łydkę 6 serii, przedramię 6 serii. Na koniec pseudo treningu 12 minut na rowerku. Dobrze , że tu nie było problemu z kolanem.

Jestem załamany. Po wczorajszej euforii dzisiaj przyszła pora na przykrą niespodziankę. Zobaczę jak będzie na kolejnym treningu nóg jak sytuacja powtórzy się wówczas prześwietlenie będzie konieczne. Trening tragiczny ale co zrobić chyba muszę się przyzwyczaić do problemów z kolanami. Może to przez mój sędziwy wiek

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
życie.....

Może nie ma na co czekać tylko od razu udać się do odpowiednich drzwi wtedy będzie wiadomo w czym szum.

zdrowia kolego bo ono jest najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9904
W sylwetce wyrazna poprawa,widac na pierwszy rzut oka.Odnosnie kolana,tez jestesm zdania ,ze trzeba zrobic przeswietlenie.Cholera wie od czego ten bol,nawet dzwigac nie mozna porzadnie.Pozdrawiam i ide na sen

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
bol w kolanie nic przyjemnego szczegolnie ze trening na samym poczatku padl na pysk.. ehh. mam nadzieje ze bol w kolanie na nastepnym treningu nie wyskoczy i bedziesz mogl go spokojnie skonczyc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Chyba będę musiał w najbliższym czasie udać się na prześwietlenie ponieważ nie chcę aby było jeszcze gorzej. Ból co prawda dzisiaj minął ale nie wiadomo czy będę w stanie coś dźwigać.

Nad nogami chciałem ostro popracować a tu zonk...

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium