SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
Witam
Szukam spalacza o podobnym działaniu do tight'a tej starej wersji, bo zostało mi go jeszcze jedno opakowanie i chętnie dodałbym coś do niego. Teraz jestem dużo w tyle ze spalaczami bo za bardzo się nie interesowałem co jest teraz na "topie"

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
1. WIEK:20
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:70,170
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :z pol roku, planuje jeszcze z rok
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :za duzooo ;/
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:ok.10%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU:dieta lekka,nie jem duzo tluszczow i zero slodyczy. duzo zdrowej zywnosci. trening aerobowy,plywanie,rzadko silownia
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):brak
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:clenburexin 2 90kap.
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:koncowka clen`a ;]
11. STAZ TRENINGOWY:rok
12. BUDŻET:100zl max
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:witam szanownych forumowiczow.Szukam najmocniejszego spalacza do 100zl.jako ze stosow. juz clenburexin 2 to odzywki nie sa mi obce,pozdro

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Xwrite - z johimbiną coraz trudniej coś znaleźć

ale ostatnio popularne sa suple s 1,3

np z nawet przystepnych cenowo:

https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Burner-opis26452.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
p4p4sm3rf - w zasadzie informacje na temat diety podałeś dość ogólnikowe, warto byłoby dać ją kolegom w odchudzaniu do sprawdzenia (wypis z trzech przykłądowych dni wraz z gramaturą szacunkową pokarmow, i wartością kcal b/w/t). Czesto wielu osobom wydaje się, że jedzą lekko ichudo - a tymczasem ich dieta obfituje w wątpliwej jakości pokarmy jak chocby tuczące jogurty owocowe czy płatki fitness

Wcale nie jest potrzebny Ci mocny spalacz. a DO 100ZŁ ciekawą i mocną opcją jest dyma burn:

https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Dyma-Burn_Xtreme-opis361.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
a może ktoś coś powiedzieć o tight i nikotynie? zauważył ktoś coś podobnego że odechciewa się palić papierosy ?

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
Witam!

Mam takie szybkie pytanie a nie chciałem nowego tematu zakładać:

Kupiłem thermo speed extreme i dostałem gratis Therm Line II, moge je połączyć nie odczuwając skutków ubocznych?

Thermo speed zwiększam stopniowo dawkę do 4 tabletek dziennie 1przed śniadaniem, 1przed drugim śniadaniem 1przed obiadem i 1przed treningiem). Jadam już tak chyba 3 paczke i nie narzekam.

Czy z uwagi na gratisowy Therm Line mogę zmienić na:
1 thermo speed przed śniadaniem
1 thermo speed przed drugim śniadaniem
2 therm line przed obiadem
1 thermo speed przed treningiem

Dzięki, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
możesz stosować razem, zacznij sobie od 2 x dziennie po 1cps TSe, a potem do porcji Tse dodaj po kapsie therm line. 1 therm line to jak "pól kapsułki" TSe, używaj do stopniowego zwiększania dawek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42
1. WIEK: 21 lat
2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 94kg, 175cm, Biceps 40cm, Przedramie 34cm, Udo 62cm, Łydka 43cm, Pas 96cm.
3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) : do tygodnia, zakończę jak już będę widział znaczną poprawę ;)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : sporo, myślę, że powyżej 20%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: około 15%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU:

9 Odżywka białkowa żeby było 44 białka z wodą+ 50g płatków owsianych na wodzie+ 10g masła orzechowego

11:30 200g piersi z kurczaka + 40g ryżu basmati+ 5g oleju lnianego+ warzywo

14 200g piersi z kurczaka+50g ryżu parabolicznego+ 5g oliwy z oliwek + warzywo

16:30 300g fileta z dorsza + 50g makaron durum+ 5g oleju lnianego+ warzywo


20:30 200g piersi z kurczaka + 40g ryżu basmati+ 5g oliwy z oliwek+ warzywo

23 200g twarogu chudego + szczypior lub odżywka kazeinowe białko

7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): brak problemów ze zdrowiem
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: brak
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: Fat Burner Activ Lab + Białko
11. STAZ TRENINGOWY: 12 miesięcy, potem dłuuuuga przerwa i teraz powrót na redukcji
12. BUDŻET: około 150zł
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Potrzebuję w miarę mocnego spalacza, który daje dużo energii i wspomaga koncentrację, oraz czegoś na zregenerowanie sił po treningu (trenuję od godziny 18), może Tribulos? Ze spalaczy myślałem nad Scorchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Witam wszystkich.

1. WIEK:

28

2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:

94 KG; 190CM

3. CZAS REDUKCJI( do tej pory i planowany termin zakończenia) :

BRAK OGRANICZEN CZASOWYCH

4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) :

OTLUSZCZONA W ZASADZIE TYLKO KLATA, I TZW. BOCZKI

5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:

JEGO BRAK

6. ZARYS DIETY I TRENINGU:

BIEZNIA; ROWER TRENINGOWY; LOSOWE CWICZENIA NA ROZNE PARTIE MIESNI

7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ):

BOL W DOLNEJ CZESCI KREGOSLUPA W ZWIAZKU Z KREGOZMYKIEM; ALERGIA KTORA MYSLE RZUTUJE NA PLUCA A KONKRETNIE NA ICH OGRANICZONA POJEMNOSC

8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?:

BRAK

9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:

NO WIEC MOJE "TZW." AEROBOWE CWICZENIA WPOMAGALEM DOTAD THERMO SPEED EXTREME 1 TABS BEZPOSREDNIO PRZED CWICZENIAMI, W MIEDZYCZASIE ZJADLEM ZE 2-3 TABLETKI DRENA,

10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY:

AKTUALNIE SCORCH 2 TABLETKI BEZPOSREDNIO 15-20 MIN PRZED AEROBAMI

11. STAZ TRENINGOWY:

OKOLO ROKU ALE Z PRZERWAMI

12. BUDŻET:

BEZ OGRANICZEN

13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

MAM ZBADANA MASE KOSCCA, TKANKI MIESNIOWEJ TKANKI TLUSZCZOWEJ ITP
I WYNIKA Z TYCH OBLICZEN ZE MAM OKOLO 4-5KG ZA DUZO TKANKI TLUSZCZOWEJ, GRO FATU KONCENTRUJE SIE U MNIE NA KLACIE A W ZASADZIE 95% BO NOGI I RECE MAM SZCZUPLUTKIE I WISI MI CHOLERNE WOLE CYCE ORAZ DELIKATNE BOCZKI. NIE JEST TEGO ZA WIELE ALE ODCZUWAM Z TEGO TYTULU DYSKOMFORT I CHCE SIE TEGO POZBYC. NIE STOSUJE DIET BO NIE MAM CZASU ZEBY SIE Z NIMI ZAPOZNAWAC KUPOWAC I GOTOWAC. O TRENINGU WIEM TYLE ZE BIEGANIE ROWER I OGOLNIE AKTYWNOSC POMAGA POZBYC SIE TKANKI TLUSZCZOWEJ ALE ZA DUZYCH EFEKTOW TO JA NIE WIDZE. JEZELI ZNAJDZIE SIE KTOS NA TYLE MILY ZEBY POKIEROWAC MNIE MNIEJ WIECEJ ILE CWICZYC JAK I W JAKICH ODSTEPACH CZASOWYCH ORAZ W DUZYM UOGOLNIENIU NAKRESLIC MI CO JESC A CZEGO NIE JESC TO BEDE WDZIECZNY. DODAM TYLKO ZE NA BIEZNI JESTEM W STANEI PRZEBIEC 6KM Z PRZERWA MARSZOWA PO 3KM W POSTACI PRZYSPIESZONEGO CHODU POTEM 20-30 MIN ROWERKU Z POZIOMEM OBCIAZENIA ROWNYM 5 [WARTOSCI PO ZAZYCIU SCORCHA] I POTEM POBAWIC SIE OKOLO 30 MIN SPRZETEM TYPU JAKIES ATLASY ITP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Gimzi - rozumiem że to jest przykładowy dzień i że nie jesz codziennie tak samo. Masło orzechowe wywal, bo to zazwyczaj najgorszy syf. Nie ma ilości b/w/t i zapotrzebowania - trudno się odnieść do założeń diety. Dorsza nie jedz częsciej niż raz w tygodniu.

Scorch będzie bardzo dobrą opcją dla Ciebie. Możesz dorzucić omegą. Np:

https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=omega gold 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jungle warfare + spalacz

Następny temat

Kamica nerkowa - rodzaje białka

WHEY premium