SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA - POWERLIFTING wg Żubra - Daniel Grabowski TREC TEAM

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2336
mikunas- w trojboju silowym zdecydowana wiekszosc zawodnikow ma wiecej kg w przysiadzie niz w mc, wynika to ze specifiki ruchu i tego ze sprzet dodaje wiecej kilogramow podczas przysiadu niz w mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
ale polowe bys sciagnal czy te ciezarki ?
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie trzeba ściągać, można przechylic i zrobić good morning, a raczej good night
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a jaki masz patent na lawe ? tez goodnight?
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Całość Ściągnąłbym

Coś by pękło sztanga albo ja

i co poniektórych psychika przy oglądaniu filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
15 stki poziom 167,5 kg

Push Press (wyciskanie na barki stojąc) 72 kg x 15 naprzemiennie z podciąganiem na drążku 3 x 15

Przysiady 162,5 kg x 15

Wyciskanie leżąc naprzemiennie z wiosłowaniem 102,5 kg x 15

Martwy ciąg 162,5 kg x 15

Uginanie młotkowe na ławeczce + prostowanie na wyciągu sztangielka 32 kg / cały stos

Brzuszki na ławeczce skośnej 3 x 25

Uginanie nadgarstków na ławeczce 110 kg x 15

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
Jabi Jeśli chodzi o kontuzje to miałem tylko jedną, jeszcze zanim zacząłem się na poważnie zajmować tym sportem. Miałem przepuklinę międzykręgową + kręgozmyk + inne bliżej nieokreślone uszkodzenia. Lekarz powiedział mi, że grozi mi wózek, ale ja nie mogłem się z tym pogodzić trenowałem na siłowni i jak widać są efekty, w chwili obecnej nie cierpię na żadne poważniejsze urazy i cieszę się dobrym zdrowiem .
A co do sztangi to w trójboju korzystamy ze specjalnych grubszych o 1 mm dzięki czemu są twardsze i się tak nie wyginają jak standartowe.

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dla mnie konkretnie, nie ma urazów kolan, łokci, ani mięśni czy ich przyczepów - widać, że jestes stworzony do siłowych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
filmiki fajne , walka na treningu to lubie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CopekJ - Masa, masa, masa 2011

Następny temat

Trening nóg bez maszyn

WHEY premium